ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

علت دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام و روش‌های رفع آن

دسته بندی :اینستاگرام ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ اینسوشی 774
ایجاد اکانت فیک در اینستاگرام

دلیل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام چیست؟ چگونه می‌توان از غیر فعال شدن حساب اینستاگرامی جلوگیری کرد؟ برای یافتن پاسخ سوالات ذکر شده می‌توانید مقاله زیر را بطور کامل مطالعه کنید تا با مفهوم دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام و رفع آن آشنا شوید. شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز همانند بسیاری از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های دیگر دارای یک سری قوانین و محدودیت است که کاربران در صورت عضویت باید این قوانین را رعایت کنند تا با مشکلی روبرو نشوند.

شبکه اجتماعی اینستاگرام که امروزه بسیار پر طرفدار و محبوب است، دارای هوش مصنوعی می‌باشد که قادر است متون داخل تصاویر را نیز به خوبی تشخیص دهد. این برنامه همچنین قادر است صورت افراد مختلف را نیز شناسایی کند. پس در هنگام استفاده از این برنامه باید نهایت دقت را بکار گرفت و سعی کرد تا بر اساس قوانین وضع شده برای این برنامه عمل کرد.

منظور از دیسیبل شدن اینستاگرام، غیر فعال شدن حساب کاربری فرد است که می‌تواند در اثر عوامل زیادی ایجاد شود. با غیر فعال شدن حساب اینستاگرامی که معمولا از طرف خود برنامه صورت می‌گیرد، دیگر کاربر قادر نیست وارد پیج خود شود، حتی اگر یوزر و پسورد خود را صحیح وارد کند. در حالت کلی گفته می‌شود که اگر فردی در پیج خود از فالوور فیک، کامنت‌های جعلی و فیک، ربات‌های افزایش فالوور و … استفاده کند، هوش مصنوعی اینستاگرام این موارد را تشخیص داده و پیج فرد را از دسترس خارج می‌کند.

البته ناگفته نماند که غیر از موارد دیگر، در صورت استفاده از پیج‌های با محتوای مستهجن و یا درج کامنت‌های فحش و ناسزا در زیر پست دیگران و یا ایجاد مزاحمت و مواردی از این قبیل نیز می‌تواند سبب بروز مشکل در بسته شدن یا غیر فال شدن حساب اینستاگرامی شما شود. در ادامه به بررسی دقیق این عوامل می‌پردازیم.

بکارگیری ربات‌های اینستاگرام

ممکن است بارها با افراد یا پیج‌هایی در اینستاگرام مواجه شده باشید که برای افزایش فالوور خود به دنبال استفاده از ربات اینستاگرام بروند. اینستاگرام به صراحت اعلام کرده است که کاربران مجاز به استفاده از ربات اینستاگرام نیستند و استفاده از این ربات‌ها ممنوع است. در صورتی که شخصی از این ربات‌ها برای بهبود پیج خود استفاده کند، اینستاگرام بلافاصله آن را تشخیص داده و حساب فرد را بلاک می‌کند.

البته در مواردی هم ممکن است اینستاگرام بعد از تشخیص ربات یک پیج، ابتدا فعالیت‌هایی مانند لایک و اینستاگرام را بلاک کند و اخطار دهد و در صورت تکرار استفاده از ربات، سبب دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام شود. گفته شده است که اگر قبلا در اکانت خود از ربات استفاده کرده باشد، بهتر است رمز پیج خود را عوض کنید. اگر سعی دارید با ربات به افزایش فالوور برسید، بهتر است افزایش فالوور را از طریق خرید فالوور از پیج‌های معتبر انجام دهید که توصیه نمی‌شود.

دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

داشتن فعالیت اسپم در اینستاگرام

یکی از عواملی که سبب غیر فعال شدن حساب اینستاگرامی شما می‌شود، فعالیت اسپم یا اسپمینگ است. فعالیت اسپم به کارهایی گفته می‌شود که فرد در مدت زمان کوتاهی یک عمل را چندین بار پشت سر هم انجام می‌دهد. برای مثال اگر شروع به درج کامنت تبلیغاتی برای دیگران کنید و یا شروع به ارسال دایرکت تبلیغاتی به دیگران بصورت تکراری در زمان کوتاه کنید، اینستاگرام شما را به عنوان پیج اسپم می‌شناسد و در نهایت پیج شما را غیر فعال می‌کند. برای این دسته از افراد توصیه می‌شود که به جای اینکار به دنبال تولید محتوا برای تبلیغ بروید. زیرا اینکار هم رسمی‌تر است و هم هدفمند می‌باشد و می‌تواند به راحتی و برای طولانی مدت بر روی مخاطبان هدف شما تاثیر بگذارند.

استفاده از تصاویر و ویدیوهای ناهنجار در اینستاگرام

از دیگر عوامل تاثیرگذار در دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام، استفاده از محتوای عکس و ویدیو ناهنجار و مستهجن است. اگر فردی در پیج خود از تصاویر جنسی و یا تصاویر خشن استفاده کند، اینستاگرام فورا آن پیج را شناسایی کرده و اکانت را غیر فعال می‌کند. قوانین اینستاگرام به شدت با تولید محتوای مستهجن مخالف است زیرا استفاده از اینستاگرام محدودیت سنی ندارد و کاربران با سنین مختلف در آن فعالیت دارند.

برای مثال اگر یک ویدیوی خشن که نشان دهنده قتل و … باشد در اینستاگرام منتشر شود، هوش مصنوعی اینستاگرام بلافاصله آن را شناسایی می‌کند و پست مربوطه را خود به خود حذف می‌کند. در صورت تکرار و انتشار این پست‌های ناهنجار باعث می‌شود اینستاگرام پیج فرد را بلاک کند. همچنین تصاویر جنسی که متاسفانه در دنیا سرچ بالایی دارد، در اینستاگرام ممنوع است. این اعمال باعث بسته شدن پیج شما خواهد شد.

رفتار توهین آمیز و تهدید در اینستاگرام

از دیگر دلایلی که می‌تواند سبب دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام شما شود، تهدید کردن کسی یا فحاشی کردن در پیج دیگران است. اگر در این برنامه رفتار توهین آمیزی داشته باشید بلافاصله توسط اینستاگرام شناسایی می‌شوید و پیجتان بلاک خواهد شد. فحاشی و توهین مستقیما در قوانین اینستاگرام درج شده است و استفاده از آن‌ها نقض محسوب می‌شود. تصور کنید بعضی افراد پول زیادی را برای خرید فالوور و لایک اینستاگرام خرج می‌کنند و سپس با فحاشی و بد دهنی در اینستاگرام بلافاصله پیجشان بلاک می‌شود و هم پولشان هدر می‌رود هم پیجشان از بین می‌رود. پس سعی کنید بدون حاشیه و با رفتار مناسب در اینستاگرام فعالیت کنید.

استفاده از ربات در اینستاگرام
استفاده از ربات در اینستاگرام

ایجاد اکانت فیک

یکی از دلایل اصلی و عمده در غیر فعال شدن حساب اینستاگرامی شما، استفاده از اکانت فیک است. منظور از اکانت فیک حسابی است که از عکس دیگران در آن پیج استفاده کنید. با اینکار اینستاگرام پیج شما را شناسایی کرده و آن را ریپورت و بلاک می‌کند. برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید از عکس دیگران به همراه تگ صاحب عکس استفاده کنید تا اکانت شما فیک به نظر نرسد. علاوه بر اینکه استفاده از تصاویر دیگران نقض قوانین اینستاگرام است، اخلاق مدارانه هم نیست و می‌تواند شما را به دادگاه بکشاند. همچنین به هیچ عنوان عکس کسانی که تیک آبی دارند را بدون تگ کردن او در پیجتان قرار ندهید.

فروش موارد ممنوعه در اینستاگرام

برای جلوگیری از دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام خود دقت داشته باشید که هرگز در زمینه فروش فروش اسلحه، مواد مخدر و تسلیحات نظامی فعالیت نداشته باشید. این مورد به شدت بر خلاف قوانین اینستاگرام است و پیج شما را بدون شک بلاک می‌کند. البته ناگفته نماند که فروش اسلحه و مواردی از این قبیل در ایران کلا غیر مجاز است و می‌تواند منجر به پرونده سازی و حبس و محکومیت شدیدی برای شما شود. توزیع و عرضه مواد مخدر صنعتی و سنتی نیز در اینستاگرام مجاز نیست.

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0