ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

هزینه طراحی قالب اینستاگرام - قیمت قالب پست اینستاگرام (سفارش طراحی قالب)

در این صفحه در راستای سفارش طراحی قالب با هزینه / قیمت های طراحی قالب پست اینستاگرام آشنا خواهید شد.

هزینه طراحی قالب اینستاگرام به عنوان یک قدم مهم و موثر در بهبود محیط اینستاگرام و پیج کاری یا شخصی ما محسوب می‌شود. ولی مهم‌ترین نکته در سفارش طراحی قالب، دقت کردن در نوع طرح، رنگ و همخوانی قالب‌ها با نوع کسب و کار ما است. ما برای اینکه بتوانیم تعداد فالوورهایمان و بازدید از پیج خود را افزایش دهیم و فالوورها را به نوعی به مشتری دائمی کسب و کار خود تبدیل کنیم، باید به نحو احسن از امکانات و ترفندهای مختلف استفاده کنیم. بهتر است بدانید که پست منتشر شده علاوه بر نمایش در صفحه فید یا صفحه اصلی کاربران، می‌تواند در صفحه اکسپلور یا صفحه مربوط به هشتگ‌ها نیز وارد شده و در نهایت منجر به افزایش بازدید از پست شما شود. 

علاوه بر تولید محتوای جذاب، اهمیت به گرافیک و طرح پست نیز بسیار مهم است. در صورتی که در اطرافیان خود مجموعه‌ای افراد مسلط به گرافیک را ندارید، می‌توانید هزینه طراحی قالب اینستاگرام خود را به عهده شرکت‌های مختلفی بگذارید و از امکانات این شرکت‌ها استفاده کنید.

اهمیت توجه به طراحی قالب اینستاگرام

در صورتی که در اینستاگرام دارای اکانت کاری و تجاری هستید و در زمینه تولید محتوا نیز بسیار موفق بوده‌اید، ولی طراحی جالبی برای پیج و پست‌های خود ندارید، باید بدانید که فالوورهای شما هرگز به مشتری تبدیل نمی‌شوند. برای اینکه پیج کاری شما در چشم مشتریان جذاب باشد و مورد توجه کاربران واقع شود، باید به طراحی قالب اینستاگرام بصورت حرفه‌ای بپردازید. از آنجایی که اینستاگرام بر اساس جذابیت‌های ظاهری در فعالیت است، لذا طراحی تخصصی پست‌ها در اینستاگرام در جلب توجه کاربران بسیار مهم است. در واقع پست منتشر شده توسط شما به عنوان ویترین پیج عمل می‌کند و در صورتی که این ویترین نامناسب و بی‌نظم باشد، فالووران شما به مشتری دائم تبدیل نخواهند شد.

خصوصا اگر در زمینه کسب و کار و فروش مانند تولید و فروش پوشاک، اکسسوری‌های شخصی، خدمات مستقیم به مخاطب، صنایع غذایی، رستوران‌ها و کافه‌دارها، مراکز تفریحی، وب سایت‌های خدماتی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، انتشار اخبار و … فعالیت دارید، طراحی قالب اینستاگرام برای شما بسیار مهم است. در ادامه با مفهوم قالب اینستاگرام آشنا می‌شوید.

منظور از قالب اینستاگرام چیست؟

طراحی قالب اینستاگرام به طراحی گرافیکی گفته می‌شود که باعث می‌شود پست‌های شما یک نظم خاصی داشته باشند. حتما پیج‌های زیادی را در اینستاگرام مشاهده کرده‌اید که بی‌نظم و ترتیب هستند و دارای قالب مخصوصی برای پست خود نمی‌باشند. در صورتی که از اینستاگرام برای توسعه کسب و کار خود استفاده می‌کنید و به دنبال افزایش بازدید و جذب مشتری در زمینه فروش هستید، بهتر است از طراحی قالب اینستاگرام غافل نشوید. در صورتی که قصد دارید در زمینه کاری خود در اینستاگرام موفق عمل کنید، بهتر است هزینه طراحی قالب اینستاگرام و یا سفارش طراحی قالب را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

قالب اینستاگرام قادر است تا بین پست‌های موجود در پیج شما یک هماهنگی کلی و نظم خاصی ایجاد کند و پیج شما را مرتب و یکدست نشان دهد. در ادامه با انواع قالب‌ها و همچنین قیمت قالب پست اینستاگرام آشنا می‌شوید. اما قبل از دیدن تعرفه طراحی قالب اینستاگرام به سراغ تاثیر قالب جذاب اینستاگرام بر مخاطبین برویم.

نقش قالب پست اینستاگرام در افزایش و جذب فالوور

اگر به دنبال مشاهده نتایج استفاده از قالب یا عدم استفاده از آن در پیج هستید، بهتر است خود را جای مشتری بگذارید و پیجتان را به عنوان یک فالوور غریبه ببینید. در این حالت از کدام یک از پست‌ها بیشتر خوشتان می‌آید؟

  • پست‌های بهم ریخته و بدون مرز
  • پست‌هایی با قالب‌های نا هماهنگ
  • پست‌هایی با قالب‌های یکدست و هماهنگ

مسلما به عنوان یک بیننده به گزینه سوم یعنی پست‌های منظم و یکدست بیشتر علاقه نشان می‌دهید، زیرا خصوصیات مشترک همه مردم انتخاب زیبایی و نظم است. پست‌های موجود در پیج شما علاوه بر نمایش در صفحه هوم کاربران، در بخش‌های مختلف نیز نمایش داده می‌شود. در صورتی که محتوای مناسبی تولید کنید و قالب‌های مرتبط با کسب و کار خود برای پست استفاده کنید، مشاهده می‌کنید که پست شما وارد بخش اکسپلور می‌شود و حتی در صفحه هشتگ نیز نمایش داده می‌شود. همین امر باعث می‌شود تا بسیاری از کاربران که پیج شما را فالو نکرده‌اند نیز پست شما را ببینند و در نهایت شما را دنبال کنند.

در صورتی که به نحو احسن عمل کنید، مخاطبان پست شما را برای یکدیگر ارسال می‌کنند. ولی تصور کنید پست‌های شما هماهنگی و نظم لازم را نداشته باشد. آیا باز هم کاربران این پست‌ها را برای یکدیگر ارسال می‌کنند؟ بهتر است طراحی قالب اینستاگرام خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید. اصلا هم نیازی نیست نگران هزینه طراحی قالب اینستاگرام باشید، این هزینه زیاد گران نیست.

تاثیر قالب پست اینستاگرام بر برندسازی و کسب و کار

شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای بیش از یک میلیارد کاربر فعال است که از تمام نقاط جهان در آن عضو شده‌اند. از بین این همه کاربر، میلیون‌های صفحه در اینستارام متعلق به شرکت‌ها و پیج‌های بیزینسی است. اگر می‌خواهید پیج شما در میان این حجم از صفحات دیده شود باید از قالب مخصوص برای پیج خود استفاده کنید. قالب پست اینستاگرام باید مخصوص برند و کسب و کار شما باشد. با سفارش قالب اینستاگرام اختصاصی می‌توانید به برند سازی کسب و کار خود کمک کنید.

انواع قالب‌های مختلف برای پیج اینستاگرام

  • قالب آماده اینستاگرام
  • فرم پازلی اینستاگرام
  • قالب تبلیغات اینستاگرام
  • قالب اختصاصی

شما می‌توانید از قالب‌های متنوع و مورد علاقه خود برای پست‌های خود استفاده کنید.

قالب آماده اینستاگرام

قالب‌های آماده اینستاگرام در واقع لایه‌های آماده و باز هستند. شمادر انواع سایت‌ها می‌توانید آن را پیدا کرده و استفاده کنید. این فایل‌ها اکثرا رایگان هستند. ولی مشکلاتی که این فایل‌های آماده دارند این است که این قالب‌ها برای عموم مردم طراحی شده‌اند و صرفا برای نیاز شما طراحی و ساخته‌ نشده‌اند. در صورت لزوم باید تغییر داده شوند و مطابق با کسب و کار شما مورد استفاده قرار گیرند.

فرم پازلی اینستاگرام

به مجموعه‌ای از قالب‌ها که بصورت گروهی یا ادامه‌دار در پیج منتشر می‌شوند، قالب پازلی اینستاگرام گفته می‌شود. این قالب‌ها معمولا برای جلب نظر فالووران به دیدن ادامه پست‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از قالب‌های پازلی می‌توانید کاربران را به ماندن در پیج و دیدن سایر پست‌ها تشویق کنید که در نتیجه آن سئو اینستاگرام شما افزایش می‌یابد. درباره قیمت قالب پست اینستاگرام تعرفه طراحی قالب پست اینستاگرام در انتهای مقاله صحبت شده است.

قالب تبلیغات اینستاگرام

ممکن است قالبی که برای پست موجود در پیج انتخاب کرده باشید، فقط برای یک یا دو نوع از پست شما مورد نیاز باشد و برای تمامی پست‌های نیازی به استفاده از این قالب نباشد. در این موارد بهتر است از قالب تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید تا مشتریان را جذب کرده و آن‌ها را به سمت پیج کاری خود سوق دهید.

قالب اختصاصی اینستاگرام

در صورتی که قالب‌های آماده موجود در سایت‌های مختلف مناسب پست و کسب و کار شما نباشد. برای این کار بهتر است به سراغ قالب اختصاصی بروید. اینکار را به تیم حرفه‌ای بسپارید تا بهترین قالب را برای پیج و برند شما در نظر بگیرند. صاحب پیج یا کسب و کار نیز باید هزینه طراحی قالب اینستاگرام را بپردازد.

قالب‌های اختصاصی را بر اساس لوگو، نوع کسب و کار، برند و محصولات انتخاب و طراحی می‌کنند. استفاده از قالب‌های اختصاصی به کاربران کمک می‌کند تا تصویر ذهنی خوبی از پیج و کسب و کار شما داشته باشند.

چرا باید تعرفه طراحی قالب پست اینستاگرام را پرداخت کنیم؟

ممکن است شما به عنوان صاحب پیج و کسب و کار، تخصص لازم را برای طراحی پست اینستاگرام و ساختن قالب مخصوص و یا حتی زمان انجام اینکار را نداشته باشید. در این مواقع بهتر است بدانید که طراحی قالب برای پست اینستاگرام کار آسانی نیست و نیاز به یک متخصص گرافیک حرفه‌ای دارد، زیرا پست و فضای کاری پیج باید با یکدیگر هماهنگ باشند که این طراحی نیاز به صرف وقت زیادی دارد. لذا طراحی قالب پست اینستاگرام خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید وتعرفه طراحی قالب پست اینستاگرام را پرداخت کنید. با اینکار شما می‌توانید در همان چند ثانیه‌ای که مخاطبانتان به مشاهده استوری‌ها می‌پردازند، یک پیام جذاب همراه با طراحی مناسب با هدف خود داشته باشید.

تعرفه طراحی قالب پست اینستاگرام و سفارش طراحی قالب

در صورتی که فعالیت پیج شما و ا کسب و کار مربوطه به گونه‌ای است که نیاز به انتشار پست‌های متنوع دارید، بهتر است سفارش طراحی قالب اینستاگرام خود را به تیم حرفه‌ای بسپارید و هزینه طراحی قالب اینستاگرام را بپردازید. با اینکار تمامی قالب‌های پیج شما از صفر تا صد طراحی شده و به شما تحویل داده می‌شود. در صورتی که به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید بهتر است با استخدام نیروی گرافیک‌ کار و پرداخت قیمت قالب پست اینستاگرام قالب مخصوص برای پیج خود داشته باشید. بهتر است بدانید که طراحی هر پست بسته به تعداد و نوع کار شما متفاوت است.

نوع و تعداد قالب پست اینستاگرام تعرفه / هزینه
قیمت طراحی قالب پست اینستاگرام ( یک قالب اختصاصی) 50.000 تومان
قیمت طراحی قالب پست اینستاگرام (پازلی ۳ تایی) 100.000 تومان
قیمت طراحی قالب پست اینستاگرام (پازلی ۶ تایی) 180.000 تومان
قیمت طراحی قالب پست اینستاگرام (پازلی ۹ تایی) 240.000 تومان
قیمت طراحی قالب پست اینستاگرام (پازلی ۱۲ تایی) 300.000 تومان

قالب اینستاگرام چیست؟

به طراحی گرافیکی پست‌های اینستاگرام، قالب پست گفته می‌شود. این امر سبب می‌شود تمامی پست‌های یک پیج منظم و در یک قالب باشند. حتما در اینستاگرام پیج‌های مختلف را مشاهده کرده‌اید که بی‌نظم و ترتیب هستند. با پرداخت هزینه طراحی قالب اینستاگرام می‌توانید نسبت به تهیه یک قالب مخصوص برای کسب و کار خود اقدام کنید.

آیا استفاده از قالب مخصوص پست اینستاگرام تاثیری در افزایش فالوور دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که بله. این تاثیر بر روی کاربران به گونه‌ای است که اعتماد و نظر آن‌ها را جلب می‌کند، زیرا انسان‌ها اهمیت زیادی به زیبایی ظاهر می‌دهند.

استفاده از قالب آماده برای پیج بهتر است یا طراحی قالب مخصوص؟

معمولا قالب‌های آماده که سایت‌های مختلف وجود دارند، بر پایه یک موضوع خاصی طراحی شده‌اند و برای تمامی کسب و کارها قابل استفاده نیستند. اکثر این قالب‌های آماده برای مد و لباس طراحی و تولید شده‌اند و برای سایر کسب و کارها نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

انواع قالب‌ پست اینستاگرام​

Types of Instagram post templates
5/5
0