ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

معرفی پیج اینستاگرام آشپزی با تاتیانا

دسته بندی :اینستاگرام ۲۶ دی ۱۴۰۰ اینسوشی 3231
معرفی پیج اینستاگرام آشپزی با تاتیانا

خانم تاتیانا ساکن کالیفرنیای آمریکاست. ایشان بانوی جوان هنرمندی است که از معروفترین سرآشپزهای خارجی هستندکه در بین ایرانیان نیز طرفداران زیادی دارد. پیج اینستاگرام ایشان با نام tatyanaseverydayfood برای کاربران قابل دسترس است. برنامه های آشپزی ایشان با دوبله فارسی در شبکه جم فود، پخش می شود.

در پیج اینستاگرامی خانم تاتیانا، پستهای زیادی برای آموزش آشپزی در حیطه های مختلف دیده می شود. پستهای ایشان شامل آشپزی و غذاهای مختلف از کشورهای دنیاست که با عکسهای جذابی در پیجشان منتشر می کنند. انواع کیک و شیرینی و دسرهای خوشمزه  هم در پیجشان به فراوانی دیده می شود که هر کدام به نوبه خود دل هر بیننده ای را می برد. بیشتر کیکهای موجود در پیجشان را برش زده اند که بافت داخل کیک هم دیده شود.  سالاد و غذاهای گیاهی هم در پیج ایشان دیده  می شود.

پیج آشپزی با تاتیانا
پیج آشپزی با تاتیانا

البته ایشان در پیجشان عکسهای شخصی خودشان را هم منتشر می کنند.

ایشان در بیو پیج اینستاگرام خود، لینک سایتشان را قرارداده اند و اکثر رسپی های آموزشی شان در سایتشان است. در اینستاگرام هم بعضی آموزشِها را به صورت IGTV ارایه داده اند. هیجانی که ایشان در ویدیوهایشان به آشپزی نشان می دهند، اشتیاق به یادگیری را در بینندگان دوچندان می کند.

هر پستی که در پیجشان منتشر می کنند، کپشنی مرتبط با آن هم می نویسند و راجع به همان پست توضیحاتی ارائه می دهند. هشتکهایی که ایشان استفاده می کنند همیشه در رابطه با پست شان است و البته چند هشتک ثابت هم در پستهایشان دارند.

عکس از پیج آشپزی با تاتیانا
عکس از پیج آشپزی با تاتیانا

خانم تاتیانا چندین کتاب در رابطه با آشپزی منتشر کرده اند. پست معرفی کتاب امسالشان نیز در پیجشان موجود است که البته به زبان اصلی است. کتابشان با چاپ رنگی است.

پیج خانم تاتیانا جز پیجهای خوش رنگ و لعاب اینستاگرام است که هر پست حاوی یک محتوای خوشمزه است.

تقریبا هر روز یک پست جدید در پیجشان می بینیم و توازن در پستهایشان دیده می شود، یعنی به صورت تکراری و مدام راجع به کیک پست منتشر نمی کنند. اگر دو پست راجع به کیک پزی در پیجشان ببینیم حتما پست سوم عکس یک غذای خوشمزه است. خانم تاتیانا قاب بندی خاصی برای پستهایشان ندارد، اما عکسهایی که در پیجشان به اشتراک می گذارند، جذاب هستند و به صورت حرفه ای عکاسی می شود و عکاسشان را هم با هشتک در زیر پستهایشان تگ می کنند.

آشپزی با تاتیانا
آشپزی با تاتیانا

استوری خانم تاتیانا همیشه فعال است. ببشتر پستهایی که منتشر می کنند، همزمان استوری هم می کنند. در هایلایت استوریها در پیج خانم تاتیانا، مطالب متنوعی می بینیم. این استوریها شامل عکسهای خانوادگی و سفرهای ایشان به جاهای دیدنی و جالب دنیا هم می شود. پیج ایشان برای کسانی که مسلط به زبان انگلیسی هستند، مناسب هست. در غیر اینصورت می توانید برنامه های آموزشی ایشان را که به فارسی دوبله شده است، دنبال کنید.

توضیحاتی در رابطه با عکسهای پیج آشپزی با تاتیانا:

پستهایی که در پیج آشپزی با تاتیانا می بینیم، متنوع هستند. عکسهای این پیج از جنبه های مختلف جالب و قابل توجه هست که باهم بررسی می کنیم.

عکس پیج آشپزی با تاتیانا
عکس پیج آشپزی با تاتیانا

در عکس زیر از پیج آشپزی با تاتیانا، شاهد یک صفحه با ۴ عکس هستیم که یک منوی کامل از یک سفره غذایی رنگین و کامل هست. خود این پست شامل چندین عکس است که به صورت ورق زدنی است و هر صفحه نیز ۴ عکس را شامل می شود. این نوع انتشار پست در صفحه سرآشپز ماهر و مشهوری جون خانم تاتیانا جالب است. کاربر با دیدن هر عکس و هر صفحه پی به مهارت این سرآشپز می برد.

پست پیج آشپزی با تاتیانا
پست پیج آشپزی با تاتیانا

همانطور که شاهد هستید، چنین عکسهای کاملی در یک مجموعه، کاربران را برای دنبال کزدن این صفحه راغب می کند. رسپی همه این خوشمزه ها در سایت آشپزی تاتیانا موجود است.

پست در پیج آشپزی با تاتیانا
پست در پیج آشپزی با تاتیانا

در پیج آشپزی با تاتیانا، اکثر پستها شامل چند عکس است. وقتی پستهای این پیج راجع به کیک باشد،  حتما چندین عکس از کیک منتشر می کنند، هم عکس کیک کامل و هم عکس از کیک برش زده که لایه های داخلی کیک را هم می توان دید و هوس خوردن این خوشمزه ها چندین برابر می شود

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0