ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

آشنایی با پکیج قالب اینستاگرام

دسته بندی :اینستاگرام ۲۰ تیر ۱۴۰۰ اینسوشی 867
پکیج قالب اینستاگرام

پکیج قالب اینستاگرام به مجموعه ای از فایل های لایه باز گفته می شود که از قبل طراحی شده اند.  همه می دانیم که شبکه های اجتماعی این روزها نقش مهم و اساسی در زندگی مردم دارند. در همه جنبه های زندگی مثل کار، تفریح، مسافرت و… شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام به عنوان عنصر جدایی ناپذیر دیده می شوند. به کمک اینستاگرام حتی می توانیم کسب و کار خود را نیزرونق دهیم و یا به عنوان اینفلوِینسر پیج و برند خود را جهانی کنیم. در این میان برای رقابت در این بازار گسترده بایستی بتوانیم پیجمان را برای کاربران و فالورها جذاب کنیم.

با استفاده از پکیج قالب اینستاگرام که آماده هستند، شما به عنوان ادمین پیج اینستاگرام هم می توانیم جذابیت پیج خود را بالا ببرید و هم از کار طراحی قالب پست اینستاگرام بی نیاز شوید. با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی تاثیر انکارناپذیری در زندگی امرزوه مردم دارند و با توجه به محبوبیت اینستاگرام در بین کاربران، با استفاده از پکیج قالب اینستاگرام می توانید انواع مختلفی از محتوای مورد نظر خود را با توجه به موضوع فعالیت پیجتان با طراحی زیبا برای کاربران و فالورهایتان منتشر کنید.

پکیج قالب اینستاگرام برای چه کسانی کاربردی است؟

بیشتر کسانی که به تازگی پیج اینستاگرام خود را راه اندازی کرده اند و حتی بعضی از پیجها که مدتی در اینستاگرام فعالیت داشته اند اما نتوانسته اند نتیجه مطلوب کسب کنند، به فکر راه چاره می افتند. این عزیزان با کمی جستجو در پیجهای موفق به این نتیجه می رسند که برای موفقیت در اینستاگرام و داشتن محبوبیت در بین کاربران و نیزجذب فالورهای وفادار، لازم هست بتوانند بر جذابیت بصری پیج خود بیفزایند. در واقع داشتن پیج موفق و جذاب دغدغه همه کسانی است که می خواهند از طریق اینستاگرام کسب درآمد نیز داشته باشند. سوالاتی که اکثرا ذهن بسیاری مشغول می کند عبارتند از :

  • از چه تمپلیت پست و استوری اینستاگرام استفاده کنم که توجه مخاطب را جلب کند و شایسته کسب و کار من باشد؟
  • چگونه می توانم در زمان کم بهترین طراحی قالب پست اینستاگرام را داشته باشم؟
  • آیا بدون داشتن مهارت کاربا فتوشاپ می توانم تمپلیت پست و استوری اینستاگرام داشته باشم؟
  • آیا می توانم با صرف هزینه کم  پکیج قالب اینستاگرام جذاب و مناسب برای پیجم داشته باشم؟

همه کسانی که این مشکلات و درگیریهای ذهنی را در رابطه با پیج خودشان دارند، با استفاده از پکیج قالب اینستاگرام که به صورت آماده و در طرحهای مختلف در سایتهای اینترنتی قابل عرضه هستند، به نتایج دلخواه خواهند رسید. بیشتر قالبهای آماده به صورت قالب لایه باز پست اینستاگرام در فرمت PSD و EPS هستند.

چگونه می توانیم از قالب پست اینستاگرام استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانیم به نحو مطلوب از قالب پست اینستاگرام استفاده کنیم، بهتر است با برخی مفاهیم اولیه در زمینه طراحی قالب پست اینستاگرام آشنا باشیم. مفاهیمی مانند: رنگ شناسی، تعادل، ابعاد استاندارد، آشنایی با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و… . پس از آن الگو یا همان تمپلیتی را که دوست داریم و با زمینه فعالیت پیجمان هماهنگی دارد، انتخاب می کنیم. بعد اینکه تمپلیت مورد نظر را دانلود کردیم، در فتوشاپ باز می کنیم و بنا به سلیقه خود تغییرات لازم را اعمال می کنیم.

برای سفارش طراحی قالب پست اینستاگرام بر روی آن کلیک کنید.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشیم توجه به ابعاد استاندارد برای پست اینستاگرام است.همچنین استفاده از قالبهایی که بتوانند محتوای پیجمان را به نحو درست ارایه دهند. در رابطه با ابعاد پست اینستاگرام به مطالب زیر توجه کنید:

پست تایپ عمودی: (1350*1080)

 در اینستاگرام با انواع مختلفی پست تایپ برخورد می کنیم که ابعاد متنوعی دارند. یکی از قالبهای زیبا و بسیار کارآمد در اینستاگرام، قالب عمودی است. از این قالب بیشتر برای محتوایی که حالت تصویری عمودی دارد و یا ابرای ارایه لیست استفاده می شود.

پست تایپ مربع: (1080*1080)

اندازه استاندارد و رسمی برای قالب پست در اینستاگرام، پست تایپ مربع است. با داشتن قالب مربع به آسانی می توانید متن یا تصویر محتوای خود را در قالب جایگزین کنید و پست خود را منتشر کنید.

قالب پروفایل: (680*680)

می توان گفت یکی از مهمترین قالبها در اینستاگرام، قالب پروفایل است که متاسفانه توسط بیشتر ادمین ها نادیده گرفته می شود. به این مساله دقت کنید اولین تصویری که کاربر در اینستاگرام در رابطه با پیج شما با آن روبرو می شود، تصویری است که در پروفایلتان دارید. اولین ذهنیتی که از قالب پروفایل شما در ذهن کاربر ایجاد می شود چنان مهم است که می تواند آینده و موفقیت پیج شما را رقم بزند. شما می توانید در پکیج قالب اینستاگرام بسته به سلیقه خود برای پروفایلتان قالب دلخواهان را سفارش دهید.

قالب آماده مناسب استوری
قالب آماده مناسب استوری

قالب استوری: (1920*1080)

به جرات می توان گفت خلق استوری در اینستاگرام یک حرکت کاملا روانشناختی بوده  است. به کمک استوری می توانید تعامل با کاربران و فالورهایتان را روزبروز افزایش دهید و نیز فالورهای جدید جذب کنید. اولین مطلبی که در گشت و گذارهای روزانه در اینستاگرام مورد توجه قرار می گیرد، استوری است. در استوری علاوه بر پستهای خود می توانید از لینک پیجهای دیگر نیز استفاده کنید و با اینکار تعامل و تبلیغ با پیجهای دیگر را هم  داشته باشید. از قدرت استوری غافل نشوید و برای جذاب کردن آن تلاش مضاعف داشته باشید. قالب استوری را هم با استانداردهای لازم انتخاب کنید.

کاور هایلایت بخش استوری: (500*500)

هایلایت استوری یکی از قابلیتهای جذاب اینستاگرام هم برای صاحبین پیج و هم برای کاربران و فالورهاست. کسانی که به تازگی شما را فالو می کنند، با بررسی هایلاست استوری هایتان به راحتی می توانند با مطالب مهم و جذاب پیجتان آشنا شوند. هر چقدر جذابیت هایلایت استوری و قالب هایلایت استوری پیجتتان بالا باشدف احتمال اینکه فالورهای ماندگار در پیجتان زیاد شود هم بالا می رود. پس مهم است که در کنار توجه به پست تایپ های پیجتان حتما به ظاهر زیبا و منسجم هایلایت استوری هم اهمیت دهید.

با توجه به مطالبی که تا اینجای مقاله ارایه کردیم لازم می دانیم چند پکیج قالب اینستاگرام را هم به شما عزیزان معرفی کنیم. که به راحتی می توانید در سایتهای معتبر نمونه های مختلف و زیبایی از این قالبهای آماده را بیابید. بیشتر این قالبها به صورت قالب لایه باز پست اینستاگرام در دسترس هستند.

لیست قالب لایه باز پست اینستاگرام

با استفاده از قالب لایه باز پست اینستاگرام شما می توانید در کمترین زمان ممکن و با صرف هزینه مناسب، پست های تبلیغاتی زیبا و هدفمند برای پیج خود طراحی کنید. با این قالبها مخاطبین زیادی تحت تاثیر پستهای شما قرار می گیرند.

آیا به سفارش پکیج طراحی پست اینستاگرام برای آسایش از تولید محتوای صفحه اینستاگرام خود اندیشیده‌اید؟

قالب لایه باز پست اینستاگرام با تم فصل ها:

اگر به فکر جذابیت و خلاقیت در پیج خود هستید حتما از قالبهای آماده متناسب با فصول مخصوصا پاییز و زمستان استفاده کنید. تغییر فصلها و رنگ بندیهای زیبایی که در فصلها وجود دارد، باعث ایجاد قالبهای زیبا و چشم نوازی می شوند. هر بیننده ای از دیدن زیبایی های طبیعت در قالب پست های اینستاگرام استقبال می کند.

قالب لایه باز زمستانی
قالب لایه باز زمستانی
قالب لایه باز پست اینستاگرام با تم زنانه:

با دانلود قالب لایه باز پست اینستاگرام با تم زنانه به راحتی می توانید پست های گرافیکی و زیبایی را طراحی کنید و مخاطبین زیادی را جذب کنید. این قالب برای پیج هایی با زمینه فعالیت مد و فشن، فروشگاه لباس زنانه و حتی برای پیج شخصی نیز مناسب می باشند.

قالب لایه باز پست اینستاگرام لوازم آرایشی و میکاپ:

با قالب تبلیغات اینستاگرام شما در واقع ویترین جذاب برای پیجتان درست می کنید. در این ویترین جذاب می توانید محصولات آرایشی و بهداشتی خود را بگنجانید تا بتوانید فالورها و مشتریهای بیشتری برای ارایه و فروش محصولات خود جذب کنید.

نکته پایانی:

تمام سعی ما بر این بود که بتوانیم به زبان ساده و روان شما را با پکیج قالب اینستاگرام و موارد مربوط به آن آشنا کنیم. البته که سخن در این زمینه زیاد است و ما در این مطلب چکیده ای از مهمترین عناوین را بیان کردیم. با مطالعه بقیه مقالات مربوط به هیمن موضوع می توانید اطلاعات خود را در زمینه قالب پست اینستاگرام افزایش دهید.

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0