ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

انواع پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان چیست؟

دسته بندی :اینستاگرام ۲۳ تیر ۱۴۰۰ اینسوشی 2906
قالب پست اینستاگرام برای فروش ویژه

پکیج قالب پست اینستاگرام چیست ؟ آیا می‌توان پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان بدست آورد؟ احتمالا از خود سوال کنید قالب پست اینستاگرام چیست؟ آیا برای اینستاگرام از قالب استفاده می کنند؟ افراد زیادی در دنیا و همچنین ایران از اینستاگرام استفاده می کنند. استفاده از اینستاگرام با اهداف مختلفی است. در این شبکه اجتماعی حرف اول  را عکس و تصویر می زند. اینستاگرام جزء شبکه های اجتماعی بسیار محبوب در کل دنیا است. افراد زیادی در رده های سنی مختلف اوقات زیادی از شبانه روز را در این شبکه می گذرانند. پس می توان گفت اینستاگرام یک شبکه مجازی است که افراد واقعی زیادی به آن علاقمند هستند و در آن فعالیت می کنند. همین محبوبیت جهانی بهترین فرصت برای کسب درآمد از این شبکه مجازی است. از این فرصت در زمینه ی تبلیغات و فروش محصولات خود استفاده کنید.

اگر چهره شناخته شده ای نیستید، لازم است برای جذب فالور راه های مختلفی را طی کنید. البته راه های هدفمند برای جذب فالور. به این منظور نیازمند به طراحی پست اینستاگرام خود هستید. یکی از روش های طراحی پست اینستاگرام، استفاده از پکیج قالب پست اینستاگرام است. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

منظور از پکیج قالب پست اینستاگرام چیست

در مطالب بالا راجع به اهمیت اینستاگرام در زندگی امروزه توضیح دادیم. تلاش ما بر این است کاربرانی را که برای کسب درآمد یا جذب فالور بیشتردر اینستاگرام فعالیت می کنند، به صورت هدفمند راهنمایی کنیم. به همین منظور به بررسی پکیج قالب پست اینستاگرام چیست، خواهیم پرداخت.

 در قدم اول لازم است برای پیج خود یک تم مشخص کنید. حتما در پیج اینستاگرام بعضی برندهای خاص مانند پوشاک یا کیف و کفش دیده اید که تمام محصولاتشان را با یک قالب خاص در پیج خود انتشار می دهند. این قالب پست اینستاگرام برای یک پیج، باعث می شود کاربران هر جا آن قالب پست را ببینند، همان برند خاص در ذهنشان تداعی کند.

اگر واقعا تمایل به کسب درآمد از طریق پیج اینستاگرام خود داشته باشید، لازم است به رفتار افراد موفق در اینستاگرام توجه کنید و سعی کنید برای فروش محصولات خود مثل آنها عمل کنید. حتی برای رقابت بیشتر و پیشی گرفتن از رقیبانتان، بایستی عملکردتان بهتر از آنها باشد. این کار سخت و در عین حال لذت بخشی است که با توجه به قابلیتهای گسترده اینستاگرام و نیز سایتهایی که کارهای تخصصی انجام می دهند، برایتان راحت تر انجام می گیرد. کافی است از پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان غافل نشوید و ازبین طرحهای مختلف، قالب را که متناسب با فعالیت خودتان هست، انتخاب کنید تا اولین قدم برای طراحی پست اینستاگرام خود را برداشته باشید.

همچنین بخوانید: آشنایی با پکیج قالب اینستاگرام

چگونه از قالب پست اینستاگرام استفاده کنیم؟

اگرخدمات و محصولات شما برای مخاطبینتان راضی کننده هستند، جذابیت پست های شما باعث تداوم فروش شما می شود. از نظرکاربران طراحی پست اینستاگرام و زیبایی پیج  اهمیت زیادی دارد.

حتما متوجه شده اید که داشتن قالب پست اینستاگرام که مخصوص پیج خودتان باشد باعث اعتماد بیشتر مشتریانتان خواهد شد و روز به روز بر تعدادشان نیز افزوده خواهد شد.

اگرخدمات و محصولات شما برای مخاطبینتان راضی کننده هست، جذابیت پست های شما باعث تداوم فروش شما می شود. از نظرکاربران طراحی پست اینستاگرام و زیبایی پیج اهمیت زیادی دارد. حتما متوجه شده اید که داشتن قالب پست اینستاگرام که مخصوص پیج خودتان باشد باعث اعتماد بیشتر مشتریانتان خواهد شد و روز به روز بر تعدادشان نیز افزوده خواهد شد.

که به سادگی هرچه تمام تر با دریافت طرح لایه باز پست اینستاگرام طرح لایه باز پی اس دی قالب اینستاگرام این امر تحقق می یابد، در ضمن طرح های لایه باز پس از دانلود به سادگی قابل ویرایش بوده و تنها بعد از چند دقیقه می توانید پست جذاب و متفاوت خود را در این شبکه ی مجازی پست نمایید.

کسانی که با فتوشاپ آشنایی دارند،  به راحتی می توانند با دانلود پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان و دانلود فایل PSD و با دریافت طرح لایه باز پست اینستاگرام ازسایتهای مختلف و تغییر آن در فتوشاپ، قالب های زیبا برای پست ها و استوری های خود طراحی کنند. با اعمال تغییرات کوچک می توانید به راحتی و در کمترین زمان پست و استوری جذاب و متفاوت خود را در اینستاگرام منتشر کنید. دقت کنید که  طرح های  قالب استوری و پست با هم متفاوت هستند. یکی ازعلتهای آن سایزهای مختلف استوری و پست می باشد.

پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان
پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان

چگونگی پیدایش قالب پست اینستاگرام آماده

تقریبا برای همه ما روشن است که طراحی گرافیکی یک هنراست. به کمک استفاده از آن می توانیم به شکل زیبایی، احساسات و افکارخود را به دیگران منتقل کنیم. در دنیای صنعتی و مدرن امروزه که هنر هم  شکل صنعتی گرفته است، مانند قبل نمی توان هنر را فقط در تابلوهای نقاشی خلاصه کرد. برحسب شرایط زندگی امروزی تقریبا همه افراد و خصوصا در زمینه کسب و کار از هنر گرافیک استفاده می کنند. طراحی گرافیکی به ما کمک می کند تا بتوانیم محصولات یا خدمات خود را نسبت به کالاهای مشاب رقبا، برجسته تر و متمایزتر کنیم.  

اهمیت معرفی محصول و تبلیغ کالا در حال حاضر بر کسی پوشیده نیست. همین امر افراد را به استفاده از هنر در جنبه های تبلیغاتی و معرفی خدمات انداخته است. مخصوصا با پیدایش شبکه های اجتماعی، دنیا جدید و وسیعی برای عرضه و فروش به وجود آمد که رقابت در آن نیز به طور چشمگیری رو به افزایش است.

وقتی به صفحات مجازی کسب و کارها و برندهای مختلف موفق سر می زنیم، متوجه می شویم با اینکه پست های هر پیج با پیج دیگر متفاوت است اما اصول اولیه یکسانی در همه آنها رعایت شده است. رعایت همین اصول اولیه تاثیر به سزایی در موفقیت آنها در شبکه های مجازی دارد. یکی از این اصول رعایت تعادل و توازن تصویری است.

با بوجود آمدن  قالب پست اینستاگرام، طراحی پست اینستاگرام زیباتر و اصولی تر انجام می شود و همین امردر ماندگار شدن برند خاص در ذهن کاربر تاثیر فوق العاده زیادی دارد.

اما آیا همه توانایی و مهارت طراحی پست را دارند؟ یا اینکه آیا همه قادر به استخدام طراح هستند تا مطابق سلیقه و نیازشان پست طراحی کند؟ پاسخ به این سوالات ما را به قالب پست اینستاگرام آماده راهنمایی می کند.

انواع پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان

در پاسخ به سوالاتی که در بند بالایی مطرح کردیم، به پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان و آماده می رسیم. قالب پست اینستاگرام آماده، فایل های گرافیکی هستند که برای اهداف خاصی در فرمت های گوناگون و در انواع مختلف طراحی شده اند.

موضوعاتی که بر حسب آنها قالب پست آماده طراحی شده اند، زیادهستند. برخی از آنها عبارتند از :

 • قالب ورزشی
 • قالب مسافرتی
 • قالب مد و فشن
 • قالب نقل قول
 • قالب لایف استایل
 • قالب معرفی محصول
 • قالب لوگو
 • قالب مجله
 • و …
قالب پست اینستاگرام آماده معرفی محصول
قالب پست اینستاگرام آماده معرفی محصول

با وجود اینکه نرم افزارهای گرافیکی فرمت های زیادی دارند، اما دو فرمت فتوشاپی PSD  برای حالت های ایستا و قالب پست اینستاگرام افترافکت برای حالت های پویا است. از فرمت فتوشاپی PSD   میتوان در طراحی بنر، معرفی محصول در یک تصویر، افکت دادن به متن و ….. استفاده کرد اما با قالب پست اینستاگرام افترافکت میتوانید ویدیوهای کوتاه بسازید.

پکیج قالب پست اینستاگرام رایگان در اینترنت بسیار زیاد است. بهتر است از قالبهای اماده ای که متناسب با محتوای پیج شماست، استفاده کنید. به عنوانئ مثال برای  یک پیج ورزشی بهتر است از قالب هایی با رنگ های شاد و زنده استفاده کنید. در هنگام انتخاب قالب آماده به ابعاد آن نیز توجه کنید. برای اینستاگرام فایلهایی که به صورت مربعی است، بهتر است.

در پایان

خاطر نشان می کنیم که استفاده از قالب آماده مزایا و معایبی دارد که صاحبین کسب و کارها بنا به سلیقه و نوع تفکر خود می توانند همه موارد را بررسی کنند و انتخاب نهایی خود را با دقت انجام دهند.

بسیاری از قالبهای آماده را به صورت رایگان می توانید از اینترنت پیدا کنید.

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0