ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

از کجا و چگونه می‌توان فهمید که چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند؟

دسته بندی :اینستاگرام ۱۲ دی ۱۴۰۰ اینسوشی 716
آگاهی از حضور چند نفر در اکانت اینستاگرام

چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند ؟

چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند ؟

منظور از اکانت و یا پروفایل در اینستاگرام چیست؟ در واقع اکانت به صفحه شخصی هر فرد در این شبکه اجتماعی گفته می‌شود. این صفحات و اکانت‌ها نشان‌دهنده بخشی از هویت کاربران است. هکرهای زیادی در سرتاسر جهان همواره در تلاش‌اند تا به اکانت‌های مختلف اینستاگرام دسترسی پیدا کرده و به‌جای افراد از این صفحات استفاده کرده و از هویت افراد دیگر برای رسیدن به هدف‌های متنوع استفاده کنند. ممکن است تصور کنید که شبکه اجتماعی اینستاگرام با توجه به قدرت و محیط گسترده‌ای که دارد کاملا امن و بی‌خطر باشد. ولی متاسفانه اینگونه نیست. اکنون حتما برای شما این سوال بوجود آمده است که چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند؟ دسترسی داشتن به صفحات خصوصی افراد در واقع دسترسی به قسمت اعظمی از زندگی دیجیتال این افراد محسوب می‌شود. در اینستاگرام نیز امکان هک کردن صفحات وجود دارد.

به عنوان مثال در سال 2017 میلادی امنیت حدودا شش میلیون حساب کاربری در اینستاگرام در معرض خطر قرار گرفت. هکرها با استفاده از دسترسی داشتن به اطلاعات شخصی و خصوصی افراد می‌توانند به اکانت آن‌ها دسترسی پیدا کرده و آن را هک کنند. در مقاله زیر بطور کامل درباره چگونگی آگاهی از حضور چند نفر در اکانت اینستاگرام خود بطور کامل آموزش داده شده است.

بررسی کنید که آیا دستگاه‌های دیگری به اکانت اینستاگرام شما متصل هستند یا خیر؟

روش‌های بسیاری وجود دارد که بوسیله آن‌ها می‌توانید متوجه شوید که آیا دستگاه‌های دیگری به حساب کاربری اینستاگرام شما متصل هستند یا خیر؟ در ادامه با نکاتی آشنا می‌شوید که بطور آشکار نشان می‌دهد که آیا در حساب کاربری شما فعالیت غیرعادی وجود دارد یا خیر. پس از بررسی و یافتن پاسخ این سوال به دنبال روش‌های حذف دسترسی این اکانت‌ها پرداخته شده است:

اطلاع از اتصال چندین دستگاه به یک حساب کاربری در اینستاگرام
اطلاع از اتصال چندین دستگاه به یک حساب کاربری در اینستاگرام

دریافت ایمیل‌های غیرعادی از طرف اینستاگرام

در صورتی که قصد تغییر رمز عبور حساب کاربری اینستاگرام خود را داشته باشید، اینستاگرام یک ایمیل را برای شما ارسال می‌کند. در این هنگام با کلیک بر روی چنین ایمیلی می‌توانید پسورد پیج خود را به راحتی تغییر دهید. در صورتی که شما تمایلی به تغییر رمز عبور خود نداشته‌اید ولی از طرف اینستاگرام ایمیلی دریافت کردید اطمینان داشته باشید که یک نفر قصد ورود به حساب کاربری شما را دارد.

در صورتی که ایمیل‌هایی غیرعادی را از طرف اینستاگرام دریافت کردید در زمان کوتاهی به سرعت وارد حساب کاربری خود شوید و رمز عبور اینستاگرام خود را که متشکل از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و چند عدد و علامت است، انتخاب کنید. زیرا استفاده از چنین ترکیباتی در رمز عبور باعث می‌شود که هک کردن اکانت شما با مشکل مواجه شده و امکان هک کردن آن وجود نداشته باشد. سعی کنید از رمز عبور ساده برای حساب کاربری خود استفاده نکنید.

دریافت ایمیل غیرمنتظره از طرف اینستاگرام
دریافت ایمیل غیرمنتظره از طرف اینستاگرام

در صورتی که دسترسی به ایمیل برای شما ممکن نیست کافی است وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید. سپس به بخش تنظیمات بروید و گزینه security را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه وارد بخش email from Instagram شوید. در این قسمت از تنظیمات اینستاگرام، کلیه ایمیل‌های امنیتی که از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده است را می‌توانید مشاهده کنید.

بخش email from Instagram
بخش email from Instagram

بررسی فعالیت‌های قبلی حساب کاربری اینستاگرام

یکی از آپشن‌ها و امکانات بسیار مفیدی که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است این است که کاربران می‌توانند کلیه فعالیت‌های قبلی و قدیمی خود را چک کنند. برای انجام اینکار کافی است ابتدا بخ بخش تنظیمات اکانت خود بروید. سپس گزینه security را از بین لیست انتخاب کنید. در مرحله بعدی روی گزینه access data کلیک کنید. در این قسمت از اینستاگرام می‌توانید تمام فعالیت‌هایی که در گذشته در اینستاگرام انجام داده‌اید را مشاهده کنید. این فعالیت‌ها شامل فعالیت در استوری اینستاگرام، درخواست دوستی که ارسال کرده‌اید، صفحاتی که فالو کرده‌اید و … است. همچنین از این طریق می‌توانید بفهمید که آخرین بار کی وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شده‌اید. همچنین می‌توانید با استفاده از این بخش از اینستاگرام به‌راحتی متوجه شوید که شخص دیگری وارد حساب کاربری اینستاگرام شما نشده باشد.

مشاهده فعالیت‌های قدیمی خود در اینستاگرام
مشاهده فعالیت‌های قدیمی خود در اینستاگرام

طریقه حذف اکانت‌های اضافی فعال در حساب کاربری اینستاگرام

در صورتی که با انجام موارد فوق همچنان مشکوک هستید و یا می‌خواهید با اطمینان دسترسی تمامی دستگاه‌های دیگر را به حساب کاربری اینستاگرام خود مسدود کنید، کافی است تمامی آیدی‌های فعال حساب خود را بررسی کرده و دسترسی آن‌ها را از اکانت خود بطور کلی حذف کنید. برای انجام اینکار لازم است که ابتدا وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید. سپس در پروفایل خود، وارد تنظیمات حساب خود شوید. در گام بعدی کافی است بر روی گزینه security کلیک کنید. صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که در آن باید وارد بخش login activity در حساب کاربری خود شوید.

طریقه حذف اکانت‌های اضافی فعال در حساب کاربری اینستاگرام
طریقه حذف اکانت‌های اضافی فعال در حساب کاربری اینستاگرام

در این قسمت کلیه دستگاه‌هایی را که به اکانت اینستاگرام شما متصل هستند بوسیله مدل سیستم اتصال و موقعیت دقیق اتصال آن‌ها نمایش داده می‌شود. در صورتی که دستگاهی را در این صفحه مشاهده کردید که متعلق به شما نیست و برایتان آشنا نیست می‌توانید روی آن کلیک کرده و دسترسی آن‌ را به اکانت خود مسدود کنید. سپس می‌توانید از بخش تنظیمات حساب کاربری خود، رمز عبور حساب خود را تغییر دهید. پس از تغییر دادن رمز عبور حساب خود می‌توانید اطمینان حاصل کنید که دسترسی تمامی دستگاه‌های ناآشنا از اکانت شما حذف و مسدود می‌شود.

استفاده همزمان چند نفر از یک حساب کاربری در اینستاگرام

حتما این سوال برایتان پیش آمده است که آیا امکان دارد چند نفر همزمان از یک اکانت اینستاگرام استفاده کنند؟ بله این امکان وجود دارد. کافی است رمز عبور خود را چند نفر در میان بگذارید تا این افراد نیز بتوانند وارد حساب کاربری شما شوند. پس از ورود افراد دیگر به اکانت شما، اینستاگرام از شما سوال می‌کند که آیا شخص وارد شده را می‌شناسید یا خیر؟ در صورتی که تمایل به اتصال افراد دیگر به حساب خود را ندارید می‌توانید گزینه this was me را انتخاب نکنید. در تعداد ادمین یک پیج محدودیتی وجود ندارد.

کلام پایانی

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه بفهمیم چند نفر در اکانت اینستاگرام ما هستند ؟ اما خوب است بخوانید آیا امکان استفاده همزمان دو نفر از یک اکانت اینستاگرام وجود دارد؟

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0