ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

ایجاد کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام

دسته بندی :اینستاگرام ۴ بهمن ۱۴۰۰ اینسوشی 548
کمپین بازاریابی با اجرای مسابقه در اینستاگرام - اینسوشی

با ایجاد کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام آشنا شوید.

چگونه می‌توان یک کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام داشت؟ در این مقاله به بررسی یکی از موضوعات پر طرفدار که روش ایجاد کمپین بازاریابی عالی در اینستاگرام می‌باشد، صحبت شده است. با پیدایش و ظهور شبکه اجتماعی اینستاگرام و استفاده زیاد از این برنامه در میان مردم، بسیاری از کسب و کارها به سمت این محیط کشیده شده‌اند. زیرا اینستاگرام فضای بسیار خوبی را برای صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا بتوانند محصولات خود را در برنامه اینستاگرام تبلیغ کنند. برای اینکه در میان تعداد بسیار زیاد کسب و کارهای اینترنتی که در اینستاگرام فعالیت دارند، موفق شوید نیاز است تا یک استراتژی خوب و برنامه‌ریزی معینی برای تولید محتوا در پیج خود داشته باشید. تمامی تلاش‌ها و برنامه‌ ریزی‌ها به شخص شما بستگی دارد ولی در برخی موارد نیز نیاز است تا علاوه بر تلاش خودتان از دیگران و افراد با تجربه در این زمینه نیز کمک بگیرید.

منظور از کمک گرفتن از دیگران برای مدیریت بهتر پیج اینستاگرامی، ایجاد کمپین است. کمپین‌ها به کاربر کمک می‌کند تا در یک بازه محدود و مشخصی به هدف مورد نظر و مطلوب خود برسد. البته در این میان بالا بودن تعداد فالوورهای پیج شما نیز بسیار موثر است و به موفقیت شما کمک زیادی می‌کند. یکی از کارهایی که می‌تواند در موفقیت و توسعه پیج شما موثر باشد، خرید فالوور اینستاگرام است. خرید فالوور واقعی برای اینستاگرام می‌تواند سبب موفقیت پیج شما شود، البته به شرطی که به درستی انجام شود و فالووران فیک نباشند. بهترا است قبل از خرید فالوور اینستاگرام جهت بالا بردن میزان تعامل پیج، تمامی جوانب کار خود را سنجنیده باشید، در این صورت قطعاً موفق خواهید شد. در این مقاله سعی می‌کنیم در مورد اینکه، چگونه یک کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام ایجاد کنیم، بپردازیم.

آشنایی با انواع کمپین بازاریابی اینستاگرام

قبل از روش ایجاد کمپین بازاریابی عالی در اینستاگرام لازم است بدانید که چند نوع کمپین بازاریابی در اینستاگرام وجود دارد که دارای انواع مختلفی هستند. از هریک از این کمپین‌ها می‌توان برای رسیدن به یک هدف خاص و فوق‌العاده استفاده کرد.

کمپین بازایابی به منظور افزایش دیده شدن و آگاهی

در حالت کلی اهدافی که از ایجاد کمپین بازاریابی اینستاگرام وجود دارد، این است که کاربر قصد دارد محصولات یا خدمات شرکت‌اش بیشتر در معرض دید عموم مردم قرار گیرد. این کمپین‌ها بیشتر برای کسانی مناسب‌ است که به تازگی شروع به فعالیت در اینستاگرام کرده‌اند. اگر از این نوع کمپین استفاده کنید، می‌توانید محصولات خود را بیشتر به مخاطبان نشان دهید و همچنین ویژگی‌های خاص و استثنایی برند خود را به دیگران توضیح دهید.

در حقیقت اینستاگرام به یک برنامه و محیط کاملا مناسب برای بهتر دیده شدن محصولات و ویژگی‌های برند کاربران تبدیل شده است که دارای بیشترین میزان دانلود و کاربر عضو شده است. ثابت شده است که هر کاربر فعال در اینستاگرام دست کم یک کمپین تبلیغاتی را فالو کرده است. بسیاری از کاربران پس از مشاهده فعالیت کمپین شما بدون شک از سایت شما بازدید می‌کنند. برای کمپین بازایابی به منظور افزایش دیده شدن و آگاهی، اینستاگرام بهترین نرم افزار است.

کمپین بازاریابی به منظور ایجاد انگیزه - اینسوشی

کمپین های بازایابی به منظور ایجاد انگیزه

از کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام می‌توان به کمپین بازاریابی‌ای اشاره کرد به هدفش ایجاد انگیزه در کاربران است. توجه کنید که اکثریت کاربران اینستاگرام را نسل جوان تشکیل می‌دهند. این کاربران در کنار فروش محصولات به اقدامات آن نیز دقت می‌کنند. به بیان دیگر، جوان‌ها بر روی اخلاقیات، مسئولیت پذیری اجتماعی برندها و … حساسیت و وسواس زیادی به خرج می‌دهند. با برگزاری کمپین‌های بازاریابی به منظور ایجاد انگیزه، صاحبان کسب و کارها باید ارزش برندشان را نشان دهند.

در این نوع کمپین‌ها مثلا می‌توان به سازمان‌های مختلف خیریه مشارکت کرد و یک کمپین خاص تشکیل داد. در واقع این کمپین‌ها با عقاید شما سازگار هستند و به مردم انگیزه داده و آن‌ها را ترغیب می‌کنند. در نتیجه اینکار حس وفاداری و اعتماد نسبت به برند شما ناخودآگاه بر روی کاربران ایجاد می‌شود و تمایل کاربران دیگر نیز برای فالو کردن شما افزایش می‌یابد.

کمپین بازاریابی به منظور فروش و یا تبلیغ کالا

یکی از پرکاربردترین تاکتیک‌هایی که توسط برندها انجام می‌شود، فروش محصولات از طریق تبلیغات در اینستاگرام است. احتمال خرید کاربران بعد از بازدید از تبلیغاتی مانند دادن پاداش به کاربران فعال و تشویق افراد به بازدید از اکانت برنده به منظور مشاهده کدهای تخفیف و حراجی‌ها، بسیار بیشتر خواهد شد. پس از دیگر روش ایجاد کمپین بازاریابی عالی در اینستاگرام، کمپینی است که برای فروش و تبلیغ کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برگزاری کمپین بازاریابی با اجرای مسابقه در اینستاگرام

یکی از کارهای موفق و پر طرفدار در اینستاگرام ایجاد کمپینی است که هدفش اجرای مسابقه می‌باشد. اینکار در جذب مخاطب و ارتباط و تعامل با آن‌ها بسیار موثر است. اینکه هدف از این کمپین چه باشد، می‌تواند قوانین مختلفی را شامل شود. برای مثال می‌توانید از کاربران بخواهید که آشنایان خود را در زیر پست اینستاگرام شما تگ کنند یا پست شما را در استوری با دیگران به اشتراک بگذارند. با استفاده از این روش می‌توانید فالوورهای بیشتری جذب کنید. با استفاده روش اجرای مسابقه شما از خرید فالوور اینستاگرام نیز بی‌نیاز می‌شوید.

آشنایی با کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام - اینسوشی
آشنایی با کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام – اینسوشی

برگزاری کمپین تبلیغاتی به منظور عرضه محصولات جدید

اگر قصد دارید یک محصول جدید را به فالووران خود معرفی کنید، می‌توانید یک کمپین خاص ایجاد کنید که محصول را به دیگران معرفی می‌کند. این کار باعث افزایش اشتیاق افراد نسبت به محصول جدید شما می شود. همچنین میزان برتری و ویژگی محصول جدید را به نمایش می‌گذارید.

کمپین‌های بازاریابی به منظور تشویق کاربران برای تولید محتوا

از دیگر کمپین بازاریابی موفق در اینستاگرام، کمپینی است که کاربران را دعوت و تشویق به تولید محتوا می‌کند. این نوع کمپین مختصرا UGC نامیده می‌شود و برای تشویق مردم از هشتگ‌های مخصوصی که مرتبط با محصولات کاربر است، استفاده می‌کند. این کمپین‌ها می‌توان آگاهی دیگران را نسبت به محصولات شما افزایش دهد و همچنین محتوای شما را به دیگران نشان دهد. دلیل اصلی شرکت افراد در این کمپین‌ها این است که، احتمال می‌دهند شاید آن‌ها برنده شده و مطالبشان توسط صفحه برند به نمایش گذاشته شود.

در برخی مواقع برای بکارگیری کمی خلاقیت می‌توان برخی از المان‌های موجود در این کمپین‌ها را با هم ترکیب کرد. برای مثال ترکیب کمپین مسابقه ای با کمپین تولید محتوا بسیار مفید است. در این کمپین می‌توانید از کاربران بخواهید تا برای محصولات شما یک محتوای با کیفیت تولید کنند و آن را در استوری با دیگران به اشتراک بگذارند. این روش برای شما بسیار مؤثر خواهد بود.

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0