ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چگونه پست های پیشنهادی اینستاگرام را فعال کنیم؟

دسته بندی :اینستاگرام ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ هانیه موسوی 2427
چگونه پست های پیشنهادی اینستاگرام را فعال کنیم؟

اینستاگرام با جذابیت های بصری که برای مخاطبان خود ایجاد کرده است، در بسیاری از کاربران وابستگی زیادی ایجاد کرده است. در بروزرسانی های جدید، قابلیت های زیادی به آن اضافه می شوند. حتی برخی از بخش های پلتفرم بیشتر از قبل گسترش پیدا می کنند. Suggested posts به عنوان یکی از جزئیات مهم برای کاربران اینستاگرام فواید زیادی دارد. چگونه پست های پیشنهادی اینستاگرام را فعال کنیم، سوالی است که کاربران برای مشاهده پست هایی مطابق با علایق خود، باید اطلاعات لازم را کسب کنند.

فعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام

چگونه پست های پیشنهادی اینستاگرام را فعال کنیم، سوالی است که افراد کمتر به آن فکر می کنند. در واقع، اینستاگرام بدون اینکه کاربران از ان آگاهی داشته باشند، ویژگی های پست های پیشنهادی را برای آن ها فعال کرده است. نکته بسیار مهم این است که کاربران با رعایت برخی از جزئیات قادر خواند بود تا تغییراتی در پست های پیشنهادی اعمال کنند. نمایش پست های پیشنهادی زمانی آغاز می شود که افراد شروع به فالو کردن دیگران می کنند. اینستاگرام ویژگی های جدیدی را به منظور رسیدن به اهداف خود اضافه کرده است‌. مشاهده پست های بیشتر به کاربران کمک می کند تا با کسب و کارهای آنلاین یا اشخاص بهتری آشنا شوند. در این زمینه، راهکارهایی وجود دارد که موجب جذب فالوور یا بازدید بیشتر برای پیج های مختلف می شوند.

نکات مهم فعال کردن پست پیشنهادی اینستاگرام

  • فعال کردن پست های پیشنهادی برای اینستاگرام کار سختی نیست و به صورت غیرمستقیم انجام می شود.
  • برای این کار تنظیمات مستقیمی وجود ندارد.
  • فعالیت های کاربر در اینستاگرام، تاثیر مستقیم بر روی فعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام دارد.
  • فالو کردن افراد مورد علاقه و پیگیری پست های آن ها، نقش مهمی در فعال کردن پست ها ایفا می کند.
  • پست های پیشنهادی در اکسپلور و فید اینستاگرام ظاهر می شوند.
فعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام
فعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام

چرا قابلیت پست های پیشنهادی اینستاگرام ایجاد شد؟

اینستاگرام علاقه زیادی دارد که مخاطبان ساعت های زیادی را در آن وقت بگذرانند. اضافه کردن پست های پیشنهادی به اینستاگرام باعث شده که کاربران در بخش های مختلف اینستاگرام با پست های بیشتری روبرو شوند. در قسمت فید اینستاگرام پست های پیشنهادی بعد از مشاهده پست های کاربران، قابل رویت هستند. در پاسخ به این سوال که چگونه پست های پیشنهادی اینستاگرام را فعال کنیم، باید الگوریتم پست های پیشنهادی را شناخت.

برای اینکه پست های پیشنهادی دیگران برای کاربری فعال شوند، کاربر باید فعالیت بیشتری در اینستاگرام داشته باشد. زمانی که کاربر صفحه ای را فالو می کند، در صفحه اصلی پست های فید را مشاهده خواهد کرد. بعد از اتمام پست ها، پیغام You All Caught Up نمایش داده می شود. نسخه قدیمی اینستاگرام بعد از این پیام پست های قدیمی نمایش داده میشد اما در آپدیت های جدید قابلیت پست های پیشنهادی گسترش پیدا کرده است. بعد از این پیام، پست های پیشنهادی یا suggested posts آغاز می شوند.

راهکار فعال کردن پست های پیشنهادی اینستاگرام

برای فعال شدن پست های پیشنهادی، کاربران نیاز به فعالیت در اینستاگرام دارند. بعد از فالو کردن افراد مختلف و کسب و کارها، پست های پیشنهادی مشابه به کاربر نمایش داده می شود. ویدئوها، تصاویر و تبلیغات مختلف در قسمت فید قابل مشاهده هستند. بسیاری از پست های پیشنهادی تبلیغاتی هستند که در صفحات مختلف برای گسترش کسب و کارها انجام می شود. در صورتی که کاربر تعداد زیادی از افراد را در اینستاگرام دنبال می کند، ممکن است که پیشنهادات نامناسبی را هم مشاهده کند. برای حذف پست های نامناسب، بهتر است که برخی از کاربران آنفالو شوند. در صورت مشاهده پست های نامناسب بهتر است که بر روی Not Interested کلیک شود.

فعال کردن پست های پیشنهادی
فعال کردن پست های پیشنهادی

نتیجه گیری

برای بسیاری از کاربران اینستاگرام آشنایی با اینکه چگونه پست های پیشنهادی اینستاگرام را فعال کنیم، حائز اهمیت است. تنها راهکار برای فعال کردن این پست ها، فعالیت موثر و مطابق با علایق کاربر است. این کار موجب می شود تا پست های بهتری به مخاطبین نمایش داده شود.

هانیه موسوی

فارغ التحصیل کارشناسی روانشناسی از آزاد کرج. من ساعات زیادی را در شبکه اجتماعی منحصر بفرد اینستاگرام می گذرانم و در مورد آن مطالعات زیادی انجام داده ام. تصمیم گرفتم که دانسته هایم را با شما در اینسوشی به اشتراک بذارم. صرفا نمی نویسم بلکه قصد دارم محتوای جدیدی خلق کنم که برای مخاطبان آموزنده و جذاب باشد.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0