ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم؟

دسته بندی :اینستاگرام ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ هانیه موسوی 386
چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم؟

با توجه به‌ اینکه هدف از رسانه های اجتماعی، برقراری ارتباط بین افراد است، جای تعجب نیست که پیشنهادات اینستاگرام از نمایه دیگران در فیدهای کاربران ظاهر شوند. این پیشنهادات موجب ایجاد انگیزه در کاربران می شود. آن ها کسانی که می شناسند را دنبال می کنند یا حداقل نمایه را مشاهده می کنند. کاربران زیادی برای اینکه بیننده بیشتری داشته باشند، علاقه دارند که در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیرند. اینکه چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم، کاملا به نحوه برقراری ارتباط و عوامل مرتبط به آن دارد.

چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم؟

اینستاگرام برای بسیاری از افراد صرفا سرگرمی نیست. افراد به دنبال این هستند که چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم و از آن برای رشد صفحات خود استفاده کنیم. لیست پیشنهادات یکی از موثرترین بخش های اینستاگرام برای کاربرانی است که قصد دارند تا صفحه خود را توسعه دهند. برعکس؛ برای کسانی که می‌خواهند تا حریم خصوصی خود را حفظ کنند، ظاهر شدن در لیست پیشنهادات شخصی ممکن است که تجربه‌ای ناخوشایند باشد. علاوه بر این، کاربران زیادی هنوز نمی‌دانند که با برخی از راهکارها می‌توانند در لیست پیشنهادی افراد در اینستاگرام قرار بگیرند.  قرار گرفتن در لیست پیشنهادی، تاثیر زیادی بر جایگاه افراد در شبکه اجتماعی خواهد داشت. 

چگونگی عملکرد لیست پیشنهادی اینستاگرام

 این لیست توسط گروه اینستاگرام تشکیل می شود و دائما در حال تغییر است. بخش لیست پیشنهادی به تدریج در حال رشد است و هر هفته با توجه به کیفیت فیدهای افراد، پیج های جدیدی به آن اضافه می شوند. همچنین؛ ممکن است که افرادی که عملکرد مناسبی نداشته اند، از لیست پیشنهادی حذف شوند. 
این فهرست پیج های زیادی این شامل می شود و تعداد آن ها دقیق نیست. قرار گرفتن در لیست پیشنهادی، برای کسب و کار ها یا اینفلوئنسر ها بسیار حائز اهمیت است. این اتفاق، موجب افزایش ناگهانی فالوور های آنها و در نهایت رشد صفحه می شود. افزایش فالوور آن هم به صورت رایگان، یکی از خواسته های قلبی کاربران اینستاگرامی است. 

لیست پیشنهادی اینستاگرام چگونه است؟
لیست پیشنهادی اینستاگرام چگونه است؟

انواع لیست پیشنهادی اینستاگرام

لیست پیشنهادی اینستاگرام در سه بخش جداگانه مشاهده می شود. در واقع، اینستاگرام به سه روش مختلف اکانت های پیشنهادی خود را نشان می دهد. برای اینکه بدانیم چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم، ابتدا باید انواع آن را شناخت. متاسفانه هیچ میانبری وجود ندارد که بتواند حساب اینستاگرام را در لیست کاربران پیشنهادی برای دیگران نشان دهد. در این رویداد، همه چیز به میزان ارتباط با دیگران مربوط می شود. اینستاگرام سعی دارد با محتوای مرتبط ارائه شده، به کاربران خود خدمات ارائه دهد. در واقع، محتوایی که به احتمال زیاد مورد علاقه آنها باشد را نشان می دهد. بنابراین؛ انتخاب دقیق اینکه چه کسانی به کاربر پیشنهاد شود، در پلتفرم امکان پذیر نیست. 

 • لیست اول زمانی نشان داده می شود که کاربر، وارد صفحه ای می شود یا فالو می کند. در این هنگام، اکانت هایی به عنوان پیشنهاد نمایش داده می شوند. 
 • در قسمت نوتیفیکیشن اکانت های زیادی در پایین صفحه برای فالو کردن پیشنهاد داده می شوند.
 • لیست پیشنهادی سوم، به هنگام جستجو کردن اکانت های مختلف مشاهده می شود. 

ویژگی های لیست پیشنهادی اینستاگرام

 پس از باز کردن لیست پیشنهادی، قابل مشاهده است که اینستاگرام کاربران را در چند بخش دسته بندی کرده است.  اولین قسمت افرادی هستند که کاربر بیشترین دوستان مشترک را با آنها دارد و همچنین می توان کاربرانی را پیدا کرد که اخیراً به این شبکه پیوسته اند. لیست پیشنهاد اینستاگرام گزینه ای نیست که کاربران بتوانند آن را روشن کنند و کسانی که به آن ها پیشنهاد می شوند را انتخاب کنند. تنظیمات مشخصی در پشت آن وجود دارد که متشکل از عوامل متعددی است. این عوامل در این که پروفایل اینستاگرام کاربران به چه کسانی پیشنهاد می شود، تاثیرگذار هستند. به طور کلی؛ اینکه چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم، به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. این عوامل نقش زیادی بر قرار گرفتن کاربران در لیست پیشنهادی دارند. 

فاکتورهای مهم قرار گرفتن در پیشنهادات

 • میزان فعالیت کاربر در فضای اینستاگرام 
 • جذابیت محتوای بارگذاری شده در صفحه 
 • ارائه خدمات یا ساخت ویدئوهای سرگرمی برای مخاطبان 
 • توجه به قوانین و الگوریتم های اینستاگرام 
 • فالو کردن تعداد زیادی اکانت در اینستاگرام
 • برقراری ارتباط با پیج های کاری مختلف 
 • داشتن دوستان متقابل و گسترش ارتباطات با افراد جدید
انواع لیست پیشنهادی اینستاگرام
انواع لیست پیشنهادی اینستاگرام

چرا باید در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار گرفت؟ 

 یکی از عواملی که بر معرفی پروفایل تأثیر می‌گذارد، لیست پیشنهادی است. در اینستاگرام هر چقدر که کاربر دوستان متقابل بیشتری داشته باشد، احتمال اینکه نمایه اش در لیست پیشنهادی دنبال کنندگان دیگران نمایش داده شود، بیشتر است. در اینجا، اینستاگرام فرض می‌کند که کاربران علایق مشترکی با یکدیگر دارند و پیشنهاداتی را ارائه می دهد. الگوریتم اینستاگرام تعداد دفعاتی را که کاربر صفحه ای را جستجو کرده‌ و زمانی که برای تعامل با نمایه صرف شده است، در نظر می‌گیرد.
 کاربران باید بدانند که چرا و چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم تا از مزیت های آن بهره مند شوند.  هرچه کاربران بیشتر نمایه شخصی را جستجو کنند، بدون اینکه او را فالو داشته باشند، شانس بیشتری برای ظاهر شدن آن شخص در لیست پیشنهادی وجود دارد. بنابراین؛ جای تعجب ندارد که گاهی اوقات پیشنهادات یکسانی در اینستاگرام و فیس بوک ظاهر می شوند. همچنین؛ اگر کاربر دوستی در فیس بوک دوست داشته باشد، ممکن است نمایه او در کادر پیشنهاد اینستاگرام ظاهر شود.

لیست پیشنهادی اینستاگرام چگونه انتخاب می شود؟ 

 • اینستاگرام و فیس بوک ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و مخاطبین یکسانی مشاهده می شود. 
 • یکی دیگر از عواملی که در لیست پیشنهادات نمایه شخصی تأثیر می‌گذارد، هشتگ‌های اینستاگرامی است که کاربر به پست‌های اینستاگرام اضافه می کند. 
 • اگر از بسیاری از هشتگ‌هایی که اشخاص دیگر دنبال می کنند، استفاده شود، به احتمال زیاد حساب اینستاگرام به دیگران پیشنهاد می‌شود. 
 • اینستاگرام پروفایل افرادی را که شماره تلفن آنها در مخاطبین قرار گرفته است، به کاربر پیشنهاد می‌کند. 
 • در واقع، پلتفرم لیست مخاطبین را همگام سازی خواهد کرد.
 •  اگر کاربر حساب خود را با لیست مخاطبین همگام سازی کرده باشد، اینستاگرام نمایه افراد ذخیره شده را نشان می دهد. 
قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام
قرار گرفتن در لیست پیشنهادی اینستاگرام

مهم ترین اقدامات اینستاگرام برای لیست پیشنهادی

زمانی که تیم اینستاگرام حساب‌ها را برای درج در فهرست بررسی می‌کند، چند فاکتور موثر وجود دارد که به دنبال آن هستند.  به طور مثال؛ کاربر پیشنهادی که پست منحصربفرد  را به اشتراک می گذارد. در اینجا دیدگاه منحصربه‌فردی برای اینستاگرام به ارمغان می آید. اینستاگرام جایی برای اشتراک‌گذاری زیبایی ها است. در ارائه لیست پیشنهادی، اینستاگرام به دنبال برجسته تر کردن کاربران است. قبل از پاسخ به این‌ سوال که چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم، باید بدانیم که اینستاگرام همیشه به دنبال رشد کاربران است. اینستاگرام برای پیشنهاد کاربران جدید، استعدادهای برتر را با نمایش می گذارد. آنها به صورت مکرر کاربران را وارسی، حذف یا اضافه می کنند. 

اهداف اینستاگرام در لیست پیشنهادی 

در برنامه های جدید اینستاگرام قرار است که لیست پیشنهادی کاربران به روز شود. البته؛ هنوز مشخص نیست که بروزرسانی هر چند وقت یک بار انجام خواهد شد. با این کار، این امکان به وجود می‌آید که طیف مختلفی از افراد در لیست پیشنهادی قرار بگیرند. فهرست کاربران پیشنهادی در هر سه روش تغییر خواهد کرد و پیشنهادات به صورت دائمی نیست پدیده اینستاگرام پیشنهادات موجب پرورش این اجتماع بزرگ می شود. اینستاگرام به عنوان واسطه ای برای مشاغل و حرفه های مختلف است. آنها از ارتباط بین کسب و کارها و کاربران استقبال می‌کنند. همچنین؛ کاربرانی در لیست قرار داده نمی شوند که پست هایشان برای اینستاگرام در راستای اهدافش، مشکل ساز باشند. 

نتیجه گیری 

کاربران برای رشد اکانت خود به دنبال پاسخ این سوال هستند که چگونه در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بگیریم. در نهایت، می‌توان گفت که جواب مشخصی برای آن وجود ندارد. البته می‌توان اقداماتی را انجام داد تا تاثیرات مهم آن بر روی لیست پیشنهادی اعمال شود. شناخت الگوریتم های اینستاگرام، برای قرار گرفتن در لیست پیشنهادی بسیار موثر خواهد بود. این کار تاثیر زیادی بر رشد اشخاص در این پلتفرم خواهد داشت. 

هانیه موسوی

فارغ التحصیل کارشناسی روانشناسی از آزاد کرج. من ساعات زیادی را در شبکه اجتماعی منحصر بفرد اینستاگرام می گذرانم و در مورد آن مطالعات زیادی انجام داده ام. تصمیم گرفتم که دانسته هایم را با شما در اینسوشی به اشتراک بذارم. صرفا نمی نویسم بلکه قصد دارم محتوای جدیدی خلق کنم که برای مخاطبان آموزنده و جذاب باشد.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0