ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

روش‌های آسان افزایش بازدید استوری اینستاگرام

دسته بندی :اینستاگرام ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ اینسوشی 689
تصویری از بخش اکسپلورر اینستاگرام - اینسوشی

با روش‌های آسان برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام آشنا شوید.

برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ در این مقاله به بررسی راه‌های مختلف افزایش ویو استوری اینستاگرام پرداخته شده است. همانطور که می‌دانید یکی از قابلیت‌های جدید اینستاگرام، بخش اکسپلورر است. بسیاری از افرادی که در این شبکه اجتماعی پر طرفدار فعالیت دارند، برای بالا بردن ویوی استوری خود از اکسپلورر اینستاگرام استفاده می‌کنند. در این روش نیازی به خرید فالوور نیست و تنها با استفاده از چند روش ساده می‌توان بازدید استوری را افزایش داد. ممکن است برخی افراد تصور کنند که امکان افزایش بازدید استوری اینستاگرام از طریق خرید فالوور وجود دارد. خب تا حدودی این امر صحت دارد ولی نیاز به پرداخته هزینه دارد که برای بسیاری از افراد به صرفه نیست.

ولی در این مقاله چندین مورد از روش‌های آسان برای شما عزیزان ارائه شده است که بتوانید به راحتی به افزایش ویو استوری اینستاگرام دست یابید. ولی قبل از معرفی این روش‌ها بهتر است با اکسپلورر اینستاگرام بیشتر آشنا شوید.

منظور از اکسپلورر اینستاگرام چیست؟

اگر به یاد داشته باشید اینستاگرام اوایل یک تب به نام popular داشت. در این تب انواع پست‌های مختلفی از بلاگرها و افراد معروف قرار می‌گرفت که بر اساس تشخیص اینستاگرام انتخاب می‌شدند. مشکل بزرگی که در این تب وجود داشت این بود که فقط پست افراد مشهور در آن قرار می‌گرفت. لذا بعد از مدتی این تب از اینستاگرام حذف شد و یک بخش جدیدی به نام اکسپلورر اینستاگرام ظاهر شد. هنگامی که شما علامت ذره بین را لمس می‌کنید، یک صفحه یا تب جدید را مشاهده می‌کنید که دارای انواع زیادی پست مختلف است که متعلق به افراد و کاربران گوناگون می‌باشد.

شناخت روش_های افزایش بازدید استوری اینستاگرام - اینسوشی
شناخت روش_های افزایش بازدید استوری اینستاگرام – اینسوشی

طریقه کار اکسپلورر اینستاگرام

این بخش از اینستاگرام دارای هوش مصنوعی است و برای هر کاربر مطابق با سلیقه‌اش پست‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد. در ابتدا اینستاگرام نیاز دارد تا شخصیت هر کاربر را بشناسد تا از این طریق بتواند پست‌های مورد علاقه هر فرد را برایش نمایش دهد. اینستاگرام برای شناخت هر فرد از راه‌های ساده‌ای استفاده می‌کند. این راه‌ها بر اساس موارد زیر انتخاب می‌شود:

 • بررسی پست‌هایی که شما لایک می‌کنید.
 • بررسی پست‌هایی که شما با افراد یا شخص خاصی در تعامل هستید.
 • بررسی پست‌هایی که شما ذخیره کرده‌اید.
 • بررسی اشخاصی که شما آن‌ها را فالو دارید.

کاربرد اکسپلورر اینستاگرام چیست؟

یکی از راه‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، استفاده از همین بخش اکسپلورر اینستاگرام است. در صورتی که پستی را با دیگران به اشتراک بگذارید و بتواند در بخش اکسپلورر اینستاگرام برای دیگران دیده شود، شاهد چند برابر شدن فالوور، لایک و کامنت خواهید شد. زیرا با قرار گرفتن پست در این قسمت، نه تنها فالووران شما پست را دیده‌اند، بلکه تمامی کاربرانی که در این محدوده هستند نیز پست شما را در اکسپلورر می‌بینند. در نتیجه اینکار افراد بیشتری تشویق و ترغیب می‌شوند تا پیج شما را فالوو کنند و سایر پست‌های شما را مشاهده کنند.

شناخت روش‌های آسان برای افزایش ویو استوری اینستاگرام

یکی از ویژگی‌های مثبتی که اینستاگرام دارد و توانسته توجه کاربران را به خود جلب کند، رفتن استوری و پست به بخش اکسپلورر اینستاگرام است. هنگامی که محتوای منتشر شده توسط شما بتواند وارد بخش اکسپلورر شود، در معرض دید بسیاری از کاربران قرار می‌گیرد.

یکی از روش ها که بازدهی خوبی نیز دارد، خرید بازدید اینستاگرام است که پیشنهاد نمی‌شود. اما از زمان ورود اکسپلور، استوری توانسته است جایگاه خود را ارتقاء ببخشد. زیرا یک کانال قدرتمند به کانال‌هایی که افراد می‌توانند آن را ببینند، اضافه شده است. در ادامه به بررسی چند روش معروف برای بیشتر دیده شدن استوری و پست اینستاگرام در بخش اکسپلورر اینستاگرام پرداخته شده است.

تصویری از بخش اکسپلورر اینستاگرام - اینسوشی
تصویری از بخش اکسپلورر اینستاگرام – اینسوشی

کاربران قبل از وارد شدن به اکسپلورر اینستاگرام چگونه می‌توانستند استوری شما را ببینند؟

قبل از اینکه مردم بتوانند استوری یا پست شما را در اکسپلورر اینستاگرام ببینند باید از طریق زیر اقدام می‌کردند.

 • جزء فالوورهای شما هستند.
 • در هنگامی که پیج شما عمومی باشد، حتی افرادی که شما را فالو نکرده‌اند نیز می‌توانند استوری یا پست شما را ببینند ولی باید مستقیما وارد پیجتان شوند.
 • به صورت تصادفی استوری شما را ببینند.
 • هشتگ‌های مختلف را مرور کنند.

ولی هم اکنون کاربران مختلف می‌توانند از طریق بخش اکسپلورر اینستاگرام استوری یا پست شما را مشاهده کنند. ولی باید با اصول وارد شدن استوری یا پست به اکسپلورر اینستاگرام آشنا باشید و آن را رعایت کنید.

از هشتگ در استوری یا پست خود استفاده کنید.

افراد هنگامی که به دنبال موضوعات خاصی در اینستاگرام می‌گردند، هشتگ‌های مرتبط را جستجو می‌کنند. بنابراین پست‌هایی که از آن هشتگ نیز استفاده می‌کنند برای شما به نمایش در می‌آیند. همچنین می‌توانید در زمان جستجو بر روی تصویر شاخصی که اینستاگرام با توجه الگوریتم‌های مختلف انتخاب کرده است، کلیک کنید تا تمامی پست‌هایی که از این هشتگ مخصوص استفاده کرده‌اند برای شما دیده شوند.

از هشتگ ترند در استوری استفاده کنید.

منظور از ترند، همان بحث داغ در جامعه است. شما می‌توانید با قرار دادن هشتگ‌های داغ دنیا  در استوری خود، میزان دیده شدن استوری خود را افزایش دهید. هشتگ های ترند عموما پربازدیدترین هشتگ های اینستاگرام هستند.

استفاده از قابلیت لوکیشن در استوری اینستاگرام - اینسوشی
استفاده از قابلیت لوکیشن در استوری اینستاگرام – اینسوشی

از موقعیت مکانی در استوری خود استفاده کنید.

یکی از روش‌های افزایش ویو استوری اینستاگرام این است که در استوری خود از درج موقعیت مکانی استفاده کنید. زیرا اگر فردی به دنبال پست‌های منتشر شده در موقعیت خاص باشد، می‌تواند استوری شما را نیز به راحتی مشاهده کند.

استفاده از منشن یا تگ کردن در استوری اینستاگرام

از دیگر روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، استفاده از قابلیت منشن یا تگ کردن در استوری است. برای بالا بردن میزان بازدید استوری اینستاگرام خود می‌توانید از این خلاقیت استفاده کنید. برای مثال شما یک فروشنده شال و روسری هستید و فردی از شما خرید می‌کند که دارای فالوور زیادی است. بعد از خرید ممکن است فرد با روسری یا شالی که از شما خریده، یک استوری یا پست از خود منتشر کند. شما می‌توانید با منشن کردن فرد در استوری خود و عکسی که با محصول شما گرفته است، هم اعتماد دیگران را جلب کنید و هم دیگران را به خرید از فروشگاه اینترنتی خود ترغیب کنید. این امر برای اینستاگرام کافی است تا پست شما را به افرادی که با آن پیج در ارتباط هستند، به نمایش بگذارد.

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0