ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

اکشن بلاک اینستاگرام چیست؟

دسته بندی :اینستاگرام ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ اینسوشی 502
روش_های جلوگیری از حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

اکشن بلاک اینستاگرام چیست و علت بوجود آمدن آن چه می‌باشد؟ در این مقاله به بررسی مفهوم اکشن بلاک اینستاگرام پرداخته شده است. امروزه اکثر کاربران در اینستاگرام با مشکل اکشن بلاک مواجه می‌شوند و بسیار رایج است. ولی لازم است در ابتدا بدانیم که علت این مشکل چیست؟ آیا با خرید فالوور فیک می‌توان جلوی بروز این مشکل را گرفت؟ آیا استفاده از ربات سبب بروز این مشکل در اینستاگرام می‌شود؟ قطعا این سوالات در ذهن شما بوجود آمده است. در ادامه با پاسخ‌های مربوط به سوالات ذکر شده آشنا می‌شوید. البته ناگفته نماند که در ورژن آپدیت شده اینستاگرام، مشکلات دیگری مانند دیسیبل شدن اکانت نیز علاوه بر اکشن بلاک برای کاربران بوجود می‌آید.

البته هنوز هم راه حل قطعی و مطمئن برای حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام وجود ندارد و یک سری تجربیات مفید در این زمینه وجود دارد که باعث می‌شود بتوان از بروز این مشکل تا 90 درصد جلوگیری کرد و یا در صورت بروز آن را رفع کرد. در ابتدای کار لازم است تا با مفهوم اکشن بلاک آشنا شوید. ممکن است برخی افراد در هنگام مواجه با این اخطار در اینستاگرام تصور کنند که پیجشان هک شده است و یا ممکن است حسابشان غیر فعال شود، ولی اینگونه نیست. هرزگاهی پیش می‌آید که باگ اینستاگرام سبب بروز این خطا می‌شود. ادامه مطلب را مطالعه کنید.

منظور از اکشن بلاک اینستاگرام چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که با پیغامی به نام اکشن بلاک اینستاگرام مواجه شده باشید. معمولا این پیغام خطا در مواقعی برای کاربر نمایش داده می‌شود که قصد لایک کردن، کامنت گذاشتن و یا فالو و آنفالو کردن کسی را داشته باشد. در این مواقع اخطاری با عنوان action blocked برای شما نمایش داده می‌شود و شما بعد از دریافت این اخطار تا زمان مشخصی نمی‌توانید فعالیتی در اینستاگرام مانند لایک و کامنت و … انجام دهید. این مشکل برای برخی از کاربران در زمانی جدی می‌شود که کاربر قصد انتشار پست در پیج خود را داشته باشد. در این هنگام بسیاری از مردم فکر می‌کنند که با خرید لایک و یا کامنت‌های فیک یا ارزان می‌شود این مشکل را رفع کرد. ولی اطمینان حاصل کنید که این تصمیم درست نیست و جلوی بروز مشکل بلاک شدن اینستاگرام را نمی‌گیرد.

علت بروز مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

در این قسمت لازم است تا با پایه و اساس بروز مشکل بلاک شدن اینستاگرام آشنا شوید. بعد از اینکه علت بروز مشکل را متوجه شدید می‌توان جلوی بروز آن را نیز به راحتی گرفت. پس لازم است تمامی مراحل زیر را مرحله به مرحله مطالعه کرده و انجام دهید تا از بروز مشکل اکشن بلاک اینستاگرام جلوگیری کنید. موارد زیر برای رفع مشکل بلاک شدن فعالیت در اینستاگرام تا حدود زیادی موثر است.

 • فالو کردن بیش از حد پیج‌های مختلف در زمان کم و بصورت پشت سر هم
 • آنفالو کردن بیش از حد حساب کاربری دیگران در زمان محدود و کوتاهی و بصورت مکرر
 • لایک کردن بیش از حد پست‌های مختلف موجود در هوم یا سرچ اینستاگرام
 • ارسال دایرکت انبوه و زیاد به دیگران در زمان محدود و کم
 • درج کامنت زیاد و پشت سر هم برای پیج‌های مختلف یا یک پیج مشخص

در ادامه با هریک از عوامل ذکر شده در فوق بطور کامل آشنا می‌شوید تا متوجه شوید منظور هر کدام از عوامل بالا دقیقا چیست.

فالو کردن بیش از حد پیج دیگران

یکی از دلایل بلاک شدن اینستاگرام، فالو کردن مکرر و بیش از حد دیگران است. در حالت کلی می‌توان گفت که در یک ساعت نباید بیشتر از 60 نفر را فالو کرد یا برای آن‌ها درخواست ارسال کرد. همچنین در طول یک شبانه روز 24 ساعت شما مجاز هستید تا حداکثر 200 نفر را دنبال کنید و فراتر از این تعداد نروید. در صورتی که بیشتر از این مقادیر ذکر شده شروع به فالو کردن دیگران کنید در لیست زرد هوش مصنوعی اینستاگرام قرار می‌گیرد و حسابتان را به مشکل اکشن بلاک نزدیک‌تر می‌کنید. لذا بهتر است سعی کنید این تعداد را در نظر بگیرید. یکی از دلایلی که در این چند ماه اخیر کاربران در خرید فالوور اینستاگرام ایرانی با افزایش قیمت مواجه شده‌اند، همین امر است که برخی تصور می‌کنند با خرید فالوور می‌توان این مشکل را رفع کرد.

آنفالو کردن بیش از حد دیگران

از دیگر عوامل موثر در مواجه با مشکل اکشن بلاک اینستاگرام، آنفالو کردن مکرر پیج‌های مختلف است. برای آنفالو کردن حساب کاربری دیگران نیز یک محدوده‌ای وجود دارد که می‌گوید در هر ساعت 50 عدد آنفالو و یا در 24 ساعت حدودا 170 نفر را می‌توان آنفالو کرد و این مقدار مجاز است. البته این اعداد دقیق نیستند و تخمینی هستند زیرا هیچ اعلامیه مشخصی از طرف خود اینستاگرام در این باره مطرح نشده است. در 90 درصد مواقع اگر بیش از این مقدار آنفالو صورت گرفته باشد، پیج بلاک می‌شود. پس با رعایت کردن این اندازه می‌توانید از بروز مشکل جلوگیری کنید.

پیغام اکشن بلاک اینستاگرام
پیغام اکشن بلاک اینستاگرام

لایک کردن بیش از حد

از دیگر عوامل تاثیرگذار در بلاک شدن اینستاگرام می‌تواند لایک بیش از حد باشد. بهتر است تا در هر ساعت حدودا 100 پست را لایک کرده و در 24 ساعت نهایتا 400 پست را لایک کنید و از این مقدار فراتر نروید. در صورتی که این حدود را رعایت نکنید ممکن است اینستاگرام شما را ربات بشناسد و پیجتان یا فعالیتتان را بلاک کند. این تست و آزمایش بر روی حدودا 20 هزار اکانت اینستاگرامی صورت گرفته است و بهتر است به این ارفام اعتماد کنید. همچنین ناگفته نماند که خرید لایک اینستاگرام تاثیری در روند کمتر شدن بلاک پیج شما نمی‌شود.

ارسال بیش از حد دایرکت به دیگران در اینستاگرام

از مواردی که سبب رویارویی با اکشن بلاک اینستاگرام می‌شود، ارسال زیاد دایرکت به دیگران است. ارسال هرگونه دایرکت تبلیغاتی به دیگران سبب بلاک شدن اینستاگرام شما می‌شود. البته این مشکل فقط چند دقیقه زمان می‌برد و سریعا رفع می‌شود. ولی اگر مجددا با این مشکل مواجه شدید احتمال دیسیبل شدن اکانت شما بیشتر می‌شود. در نتیجه بهتر است تا در زمان‌های مختلف و با فاصله دایرکت متنوع خود را به دیگرام ارسال کنید تا مشکلی برای پیجتان پیش نیاید. همچنین لازم است بدانید که خرید فالوور اینستاگرام این مشکل را رفع نمی‌کند.

درج کامنت زیاد در اینستاگرام

یکی از دلایل بسیار رایج که سبب اکشن بلاک اینستاگرام می‌شود، درج کامنت زیاد و پشت سر هم است که اینستاگرام به سرعت با آن مبارزه می‌کند. مثلا اگر شما 6 دوست مختلف داشته باشید و قصد کنید تا برای هر کدام جمله یکسانی را در کامنت درج کنید، قطعا با مشکل بلاک شدن اینستاگرام مواجه خواهید شد. زیرا اینستاگرام در این موارد تصور می‌کند که شما ربات هستید و می‌خواهید محتوای اسپم را در اینستاگرام ارسال کنید. به همین دلیل پیج شما را به جمع بلاک کنندگان اضافه می‌کند. سعی کنید از کامنت‌های مختلف استفاده کنید که هیچ شباهتی به یکدیگر نداشته باشند. در بین هر کامنت ۱ دقیقه الی ۱۰ دقیقه صبر کنید.

رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

اگر تمامی موارد ذکر شده در بندهای قبلی را رعایت کنید، با مشکلی روبرو نمی‌شوید. اما اگر حواستان نبود و با مشکل بلاک شدن اینستاگرام مواجه شدید هرگز به سراغ خرید فالوور فیک یا خرید کامنت ارزان اینستاگرامی نروید. زیرا هیچ یک از این راه‌ها برای حل مشکل شما تضمینی نیستند. در صورت مواجه با این مشکل می‌توانید مراحل ارائه شده در ادامه را دنبال کنید و از این مشکل خلاص شوید.

 • ابتدا با مرورگر گوشی خود به سایت اینستاگرام به آدرس www.instagram.com مراجعه کنید.
 • سپس از طریق قسمت login وارد اکانت خود شوید.
 • بعد از وارد شدن از طریق setting رمز عبور خود را تغییر دهید.
 • در قسمت بیو خود اگر لینک وب سایت دارید، آن را پاک کنید و هیچ چیزی در آن قرار ندهید.

با انجام مراحل فوق در ۹۰ درصد مواقع مشکل حل می‌شود ولی اگر باز هم مشکلتان حل نشد سعی کنید 2 روز وارد اکانت اینستاگرام خود نشوید. به احتمال زیاد بعد از دو روز مشکلتان حل خواهد شد.

اینسوشی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0