ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

طریقه دانلود استوری اینستاگرام با آموزش تصویری

دسته بندی :اینستاگرام ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ بیتا دانش‌پرور 803
دانلود-استوری-اینستاگرام- اینسوشی

استوری‌ها همواره جالب و جذاب هستند، ولی تفاوت اساسی با پست‌ها و IGTV دارند. این تفاوت مربوط به این است که بعد از یک روز از پروفایل پاک می‌شوند. اما این احتمال وجود دارد که شما از استوری یک کاربر خوشتان بیاید و علاقمند به ذخیره آن در گوشی همراه خود باشید. همچنین شاید دلتان بخواهد عکس یا فیلم استوری را برای دیگران بفرستید. ولی چنانچه اطلاع دارید قابلیت دانلود از اینستاگرام در این برنامه وجود ندارد. اصلا نگران این موضوع نباشید، ما در این مقاله تمام راه‌های دانلود استوری اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

راه‌های دانلود استوری اینستاگرام

راه‌های متنوعی برای دانلود وسیو استوری اینستاگرام وجود دارد. شما می‌توانید با استفاده از سایت، برنامه جانبی و ربات نسبت به دانلود استوری اینستا اقدام نمایید. به طور خلاصه راه‌های دانلود استوری به این 3 دسته تقسیم می‌شوند:

 • دریافت با ربات دانلود استوری اینستاگرام
 • دانلود استوری اینستاگرام با استفاده از سایت
 • دانلود استوری اینستاگرام با استفاده از برنامه ویرایش گوشی همراه

ما در ادامه این مقاله طریقه‌ی دانلود استوری اینستا با استفاده از راه‌های عنوان شده را با توضیحات کامل ارائه خواهیم داد. همچنین برای هر یک از متدها یک برنامه کاربردی معرفی خواهیم کرد. شما با استفاده از این ابزار و برنامه‌ها به سادگی استوری‌های اکانت‌های مختلف را می‌توانید دانلود کنید.

اپلیکیشن‌های دانلود استوری اینستاگرام

برنامه‌های متنوعی برای دانلود استوری اینستاگرام در بازار وجود دارند. ما در این مقاله سه مورد از برنامه‌های پرکاربرد و کامل در زمینه‌ی دانلود استوری اینستا را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین با آموزش تصویری طریقه‌ی فعالیت با این برنامه‌ها را به شما یاد می‌دهیم:

 • inbo
 • storysaver

ربات دانلود استوری اینستا Inbo

اولین و بهترین ربات در حوزه‌ی دانلود استوری اینستاگرام، برنامه اینبو می‌باشد. اینبو علاوه بر اینکه یک اپلیکیشن پرکاربرد برای دانلود استوری است، بلکه با استفاده از این برنامه می‌توانید به دانلود تصویر پروفایل و پست اقدام نمایید.

این نکته را به یاد داشته باشید که با استفاده از این برنامه می توانید استوری حساب‌های کاربری که به صورت خصوصی هستند و شما آنها را دنبال می‌کنید، را نیز دانلود کنید. برای فعالیت با این برنامه لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:

1- برنامه اینبو را دانلود و بر روی موبایل خود نصب کنید. (چنانچه این برنامه را از قبل داشته‌اید، آن را به آخرین ورژن موجود ارتقا دهید.)

برای دانلود ربات اینستاگرام اینبو کلیک کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.16.37-AM-460x1024.jpeg است

2- چنانچه قبلا از این اپلیکیشن استفاده نکرده‌اید. در صفحه‌ی اول بر روی گزینه‌ی ثبت نام کلیک کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.16.38-AM-2-460x1024.jpeg است

3- در این مرحله در صفحه‌ی ثبت نام، اطلاعات خود را ثبت نمایید. (می‌توانید برای سادگی کار گزینه‌ی ورود با حساب کاربری گوگل را انتخاب کنید.)

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.16.38-AM-1-1-460x1024.jpeg است

4- بعد از تکمیل مراحل ثبت نام، وارد صفحه‌ای همانند تصویر زیر می‌شوید. در این قسمت برای دانلود استوری کاربر مد نظرتان، بر روی گزینه‌ی دانلود استوری کلیک نمایید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.17.03-AM-460x1024.jpeg است

5- در فیلد موجود در بالای صفحه، یوزر نیم کاربر مد نظرتان را جست و جو کنید. (می‌توانید لینک مستقیم استوری مد نظرتان را نیز تایپ نمایید.)

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.17.42-AM-460x1024.jpeg است

6- پس از مشاهده‌ی استوری‌ها، استوری مد نظرتان را انتخاب و گزینه‌ی دانلود را لمس کنید. (برای دانلود همه استوری‌ها، بر روی گزینه‌ی همه کلیک کنید.) در نهایت دانلود استوری با موفقیت انجام شد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.19.20-AM-460x1024.jpeg است

7- پس از اتمام دانلود استوری قادر خواهید بود استوری‌های دانلود شده را در صفحه‌ی زیر تماشا نمایید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.19.33-AM-460x1024.jpeg است

اپلیکیشن دانلود استوری اینستا StorySaver.net

روش دوم دانلود استوری اینستاگرام، استفاده از StorySaver می‌باشد. پس از دانلود و نصب این برنامه، مطابق مراحل زیر اقدام به دانلود استوری‌ها در اینستاگرام کنید. برای استفاده از این برنامه لطفا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1- بعد از نصب این برنامه در موبایل شخصی، به وسیله این برنامه به اکانت اینستاگرام خود متصل شوید.

2- پس از تایپ کردن اطلاعات و وارد شدن به اکانت اینستاگرام خود، یوزرنیم حساب کاربری را که قصد دانلود استوری او را دارید در فیلد مربوطه تایپ کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.20.26-AM-460x1024.jpeg است

3- در این مرحله، تصویر پروفایل و یوزر نیم حساب کاربری مد نظر شما نمایش داده می‌شود. این قسمت را لمس کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.20.49-AM-460x1024.jpeg است

4- در نیم پنجره باز شده بر روی گزینه‌ی Stories کلیک کنید.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.21.16-AM-460x1024.jpeg است

5- پس از نمایش فهرست استوری‌های اکانت مد نظرتان، پس از انتخاب استوری دلخواهتان بر روی آیکون دانلود در بالای صفحه تپ بزنید. با انجام این کار آن استوری دانلود و ذخیره می‌شود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن WhatsApp-Image-2022-05-31-at-12.22.03-AM-1-460x1024.jpeg است

در نهایت دانلود استوری اینستاگرام با موفقیت انجام شد.

برای آشنایی بیشتر با روش‌های دانلود ویدیو در اینستاگرام ، لطفا به مطالعه‌ی مقاله معرفی 6 روش کاربردی دانلود ویدیو از اینستاگرام + آموزش بپردازید.

سایت دانلود استوری اینستا

اگر شما جزو کاربرانی هستید که می‌خواهید بدون نصب اپلیکیشن‌های جانبی اقدام به دانلود استوری اینستا کنید، سایت دانلود استوری بهترین انتخاب برای این کار است. برای انجام این کار به سایت StorySaver.net وارد شوید و مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

1- در ابتدا در بالای صفحه بر روی گزینه‌ی Download Instagram Stories کلیک کنید.

2- سپس یوزرنیم حساب کاربری مد نظرتان را که می‌خواهید استوری او را دانلود کنید، در فیلد مربوطه تایپ نمایید.

3- در این مرحله، بر روی گزینه‌ی Download کلیک کنید.

4- تیک گزینه‌ی I’m not a robot را فعال کنید.

5- در نهایت پس از مشاهده‌ی فهرست استوری‌های اکانت مد نظرتان با انتخاب گزینه‌ی save As Photo اقدام به دانلود و سیو استوری دلخواهتان نمایید.

با انجام کامل مراحل بالا دانلود استوری اینستاگرام در سایت با موفقیت انجام می‌شود.

نکته: در سایت دانلود استوری اینستا نمی‌توانید استوری حساب‌های Private را دانلود کنید. برای انجام این کار مناسب‌ترین انتخاب همان استفاده از برنامه‌های جانبی دانلود استوری است.

استفاده از موبایل جهت سیو کردن استوری اینستا

آخرین راهی که جهت سیو کردن استوری اینستاگرام وجود دارد، استفاده از موبایل برای انجام این کار است. با استفاده از این متد کیفیت و وضوح استوری سیو شده بسیار کاهش می‌یابد. همچنین برخی از کاربران به دلیل پایین بودن ورژن اندروید موفق به سیو استوری‌های ویدیویی نخواهند شد.

 • اسکرین شات
 • اسکرین ریکوردر

جهت دانلود و سیو استوری‌های دارای تصویر یا عکس از اسکرین شات استفاده کنید. همچنین برای دانلود و سیو استوری‌های ویدیویی اسکرین ریکوردر را بکار ببرید.

جهت گرفتن اسکرین شات باید دو انگشت خود را در حالت همزمان بر روی دکمه‌ی پاور و کم کردن صدا قرار دهید و فشار دهید. ضبط با اسکرین ریکوردر نیز به این حالت است که نوار اعلان را به طرف پایین کشیده و گزینه‌ی Screen Recorder را از میان قابلیت‌های موجود یافته و انتخاب کنید. با انجام این کار زمان پخش استوری مد نظرتان، به راحتی ویدیوی آن را ضبط می‌کنید.

نکته: زمان گرفتن اسکرین شات و اسکرین ریکوردر نام کاربری شخصی که استوری او را برمی‌دارید، روی عکس یا فیلم باقی خواهد ماند. همچنین در هنگام استفاده‌ی شما از این استوری‌ها یوزرنیم و تصویر پروفایل آن کاربر قابل دیدن خواهد بود.

دانلود استوری اینستا بدون سین خوردن:

احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که بخواهید استوری یک کاربر را بدون اینکه آن شخص بفهمد، دانلود کنید. این سوال آنقدر در بین مخاطبان این برنامه در انجمن‌ها پرسیده شد، که در نهایت روشی برای انجام آن پیدا کردند. شما با استفاده از ربات اینبو قادر به دانلود استوری اینستاگرام کاربران دیگر بدون سین خوردن و به صورت مخفیانه خواهید بود. شما با استفاده از این ربات نیازی به برنامه‌های دیگر نخواهید داشت. برای آشنایی بیشتر با موضوع دیدن استوری به صورت مخفیانه، لطفا به مطالعه‌ی مقاله 7 ابزار دیدن استوری بدون سین خوردن با اندروید و IOS بپردازید.

سوالات متداول

آیا امکان دانلود استوری وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد. شما با استفاده از سه روش دانلود استوری اینستاگرام از طریق اپلیکیشن‌های جانبی و سایت و گوشی همراه می‌توانید اقدام به این کار کنید. برای آشنایی بیشتر به متن مقاله مراجعه کنید.

چگونه بدون دیده شدن اقدام به دانلود استوری نماییم؟

برای این کار می‌توانید از ربات‌های موجود برای این امر استفاده نمایید. جهت فعالیت با این ربات‌ها به مطالب مقاله فوق مراجعه نمایید.

بهترین اپلیکیشن جهت دانلود استوری کدام اپلیکیشن است؟

بهترین اپلیکیشن موجود که کار با آن بسیار راحت نیز می‌باشد، برنامه StorySaver است. برای آموزش کار با این اپلیکیشن به مطالعه‌ی مطالب بالا بپردازید.

آیا با استفاده از سایت دانلود استوری، می‌توان ایتوری‌های اکانت‌های خصوصی را نیز دانلود کرد؟

خیر این امکان شدنی نیست. در سایت دانلود استوری اینستاگرام نمی‌توانید استوری حساب‌های Private را دانلود کنید. برای انجام این کار بهترین انتخاب همان استفاده از برنامه‌های جانبی دانلود استوری است.

کلام پایانی

ما در این مقاله تمام راه‌های دانلود و سیو استوری کاربران دیگر را با توضیحات کامل در اختیار شما عزیزان گذاشته‌ایم. همچنین لینک سایت دانلود استوری اینستاگرام و برنامه‌های جانبی دانلود استوری را به همراه آموزش تصویری کار با آنها را در این مقاله قرار داده‌ایم. در صورت داشتن هر گونه سوالی و پیشنهادی درباره‌ موضوع دانلود و سیو کردن استوری ایسنتاگرام کاربران دیگر، لطفا در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. در پایان از همراهی شما تا انتهای این مقاله بسیار مفتخر و ممنونیم.

بیتا دانش‌پرور

بیتا دانش پرور هستم، فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب. علیرغم رشته تحصیلیم همیشه علاقمند به نوشتن و بررسی مطالب موجود در سایت‌های مختلف بودم و همین علاقه باعث شد از سال ۱۳۹۹ با یادگیری تکنیک‌های تولید محتوا، کارم رو به عنوان محتوانویس در سایت‌های مختلفی مثل اینسوشی پیش بگیرم و درباره موضوعات مختلفی بنویسم. با تمام علاقه‌ای که به تولید محتوا دارم همیشه سعی میکنم مطلب جامع و مفیدی درباره هر موضوعی رو ارائه بدم و خیلی خوشحالم که در حال حاضر به عنوان محتوانویس سایت اینسوشی فعالیت دارم و می‌تونم مطالب جدیدی رو در زمینه انواع شبکه های اجتماعی با شما به اشتراک بذارم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0