ads
اینسوشی لوگوی صفحه فروشگاه 264-85
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

برترین لینک ساز اینستاگرام

دسته بندی :اینستاگرام ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ بیتا دانش‌پرور 666
لینک-ساز-اینستاگرام-اینسوشی

اینستاگرام به همه کاربران برنامه خود اجازه می‌دهد که در بیوی پروفایل اکانت خود یک لینک بگذارند. لینک گذاشتن برای پیج‌های بیزنسی بسیار پرکاربرد و سودمند می‌باشد. قابل ذکر است که این لینک می‌تواند لینک وبسایت، لینک مربوط به صفحه یک شبکه اجتماعی دیگر و یا هر لینک دیگری باشد. اما گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام شامل محدودیت‌هایی نیز می‌باشد به عنوان نمونه فقط در این قسمت شما می‌توانید یک لینک قرار دهید. علاوه بر این اینستاگرام بعضی اوقات در قبول کردن بعضی لینک‌ها مانند لینک تلگرام با خطا روبرو می‌شود.

در برنامه اینستاگرام با داشتن محدودیت‌هایی برای گذاشتن لینک در بیو پروفایل، کاربران بسیاری از این قابلیت استفاده می‌کنند. اما چگونه بر این محدودیت‌ها غلبه کنیم و به بهترین شکل از این قابلیت بهره ببریم؟ جواب این سوال استفاده از برنامه‌های جانبی لینک ساز اینستاگرام است که به شما اجازه می‌دهد بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام پبجتان قرار دهید و با از بین بردن این محدودیت‌ها، برای کاربران پیجتان بیش از یک لینک در قسمت بیو قرار دهید.

برای اطلاع و آگاهی بیشتر با امکانات این برنامه‌های بی نظیر به مطالعه ادامه این مطلب بپردازید.

معرفی لینک ساز اینستاگرام و کاربردهای آن

لینک ساز اینستاگرام برنامه‌ای است که با استفاده از آن چندین لینک به جای یک لینک در قسمت بیو اینستاگرام پیجتان در دسترس فالوورهای پیجتان قرار می‌دهید. در واقع برنامه اینستاگرام به عنوان یک راه ارتباطی برای افزایش دنبال کننده برای وبسایتتان یا سایر شبکه‌های اجتماعی شما عمل می‌کند.

با وجود محدودیت گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام چه اقدامی برای رفع آن می‌توان انجام داد؟ یا چگونه بیش از یک لینک در بیو بگذاریم؟ برای فهمیدن جواب سوال‌هایتان ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

برای به کار بردن لینک ساز اینستاگرام برای هدایت کردن فالوورهایتان به لینک‌های دلخواهتان، باید 3 مرحله اصلی زیر را به ترتیب انجام دهید:

1- برای خودتان در برنامه لینک ساز اینستاگرام یک پروفایل تعریف کنید و لینک‌های دلخواهتان مانند لینک یوتیوب و تلگرام

را در این برنامه قرار دهید.

2- برنامه لینک ساز یک لینک برای پروفایل شما تعرف می کند. این لینک را کپی کنید

3- لینک برنامه لینک ساز را در قسمت بیو اینستاگرام جانشانی کنید.

پس از طی کردن مراحل بالا وقتی فالوورهای پبج شما لینک قرار داده شده در قسمت بیو را لمس کنند، به قسمت پروفایل مختص شما در برنامه سایت لینک ساز هدایت خواهند شد. در این بخش تمامی لینک‌هایی که با سلیقه خودتان قرار داده‌اید برای فالوورهای پیجتان نشان داده خواهد شد. کاربران پیجتان با لمس هر کدام از لینک‌های موجود به مقصد دلخواه شما (به عنوان مثال وبسایت شما یا دیگر شبکه‌های اجتماعیتان) هدایت خواهند شد.

مزیت‌های بکار گیری لینک ساز

همانگونه که در مطالب بالا اشاره شد شما می‌توانید با بهره بردن از برنامه لینک ساز اینستاگرام و با قرار دادن لینک پروفایل لینک ساز در بیو اینستاگرام، لینک‌های مد نظرتان را در دسترس فالوورهایتان قرار دهید. از مزیت‌های کار کردن با لینک ساز اینستاگرام موارد زیر را می‌توان نام برد:

1- رفع محدودیت گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام.

2- از بین بردن ایراد خطا دادن بعضی از لینک‌ها در بیو اینستاگرام

3- امکان گذاشتن و مورد تایید قرار گرفتن تمام لینک‌ها اعم از وبسایت، شبکه اجتماعی و لینک مستقیم دانلود و ….. .

4- استفاده از این برنامه‎‌ها به صورت رایگان می‌باشد.

برترین لینک ساز اینستاگرام

تا بدین جای مقاله به معرفی و آشنایی کلی شما با لینک سازهای اینستاگرامی پرداخته‌ایم و روش استفاده از آنها را به شما آموختیم. به علت وجود لینک سازهای زیاد در وبسایت‌های داخلی و خارجی، انتخاب برترین لینک ساز برای کاربران کار اصلا راحتی نخواهد بود. بنابراین برای آسان کردن انتخاب شما، در ادامه مقاله به معرفی برترین لینک سازهای اینستاگرام پرداخته‌ایم:

1- لینک ساز یک لینک

اگر علاقمندید به سادگی با فالوورهای اینستاگرامتان تعامل داشته باشید و به راحتی لینک‌های متنوعی را در دسترسشان قراردهید، برنامه لینک ساز یک لینک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما می‌باشد. این برنامه با دارا بودن آپشن‌های زیاد و پرکاربردی، می‌تواند همه احتیاجات شما را در زمینه لینک دهی در اینستاگرام را برآورده کند. برترین مزیت‌های لینک ساز یک لینک در زیر عنوان شده است:

1- نداشتن محدودیت در تعداد لینک‌ها.

2- آپشن شخصی‌سازی پروفایل

3- تهیه گزارش دقیق از آمار کلیک هر کدام از لینک‌ها

4- دارا بودن وبلاگ مخصوصی برای راهنمایی کاربران

5- قسمتی برای افزودن شماره همراه و متن

6- آپشن اضافه نمودن لینک شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها

7- گزینه قرار دادن موقعیت مکانی در صفحه پروفایل

8- گزینه افزودن فیلم و اسلایدر و …..

و …….

2- لینک ساز Zilink

لینک ساز Zilink یکی از برنامه‌های ایرانی پرکاربرد در زمینه لینک سازی اینستاگرام می‌باشد. این پلتفرم این ویژگی را دارد که به راحتی لینک‌های دلخواهتان را با ایجاد یک پروفایل شخصی در این برنامه، برای دنبال کنندگانتان در دسترس قرا می‌دهید. استفاده از امکانات این لینک ساز کاملا به صورت رایگان می‌باشد و آپشن شخصی سازی جذابی را برای کاربرانش فراهم کرده است. در ادامه این مطلب به بیان مزیت‌های این لینک ساز می‌پردازیم:

1- زمینه کاری یا شغلیتان را می‌توانید ثبت نمایید

2- ثبت بلوک‌های لینک‌دار به تعداد نامحدود

3- آپشن اضافه نمودن تصویر، فیلم، موقعیت مکانی، اسلایدر و سوالات رایج

4- شخصی سازی جذاب پروفایل شخصی در برنامه مانند تصویر پروفایل، تغییر رنگ بک گراند، نوع فونت و استایل دکمه لینک و ….

3- لینک ساز تک لینک

وبسایت برنامه Tak Link در بین وبسایت‌های فارسی زبان یکی از بهترین لینک سازهای اینستاگرام می‌باشد. از ویژگی‌های این پلتفرم به ساده بودن ایجاد پروفایل و فراهم کردن قابلیت شخصی‌سازی برای کاربران را نام برد. برای استفاده از قابلیت نامحدود بودن گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام، می‌توانید در وبسایت تک لینک ثبت نام نموده و طبق آموخته‌های خود در مطالب اشاره شده در این مقاله، لینک دریافت شده از این پلتفرم را در بخش بیو اینستاگرام جانشانی کنید.

از ویژگی‌های این لینک ساز می‌توان موارد زیر را نام برد:

1- قابلیت افزودن متن، شماره همراه، ایمیل و بلوک لینک

2- قابیلت اضافه نمودن لینک شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها به صورت جدا از هم

3- امکان درج موقعیت مکانی

4- آپشن اضافه نمودن بخش پرسش و پاسخ

5- ارائه گزارش آمار کلیک هر کدام از لینک‌ها

6- قابلیت شخصی‌سازی ظاهر پروفایل

و ……

4- لینک ساز Linkjoy

یکی از لینک سازهای اینستاگرام خارجی پرکاربرد لینک ساز Linkjoy می‌باشد. این سرویس با فراهم کردن زمینه ایجاد صفحه پروفایل شخصی به شما این اجازه را می‌دهد که کاربران پیج کاری اینستاگرام خود را به سمت فعالیت‌های اینترنتی آنلاین خود سوق دهید. نوع فعالیت در این پلتفرم با وبسایت‌های ایرانی تشابهات زیادی دارد ولی چند تفاوت کلی نیز با این وبسایت‌ها دارد. در نمونه های ایرانی بزرگترین ویژگی این وبسایت‌ها رایگان بودن آنها می‌باشد. در لینک ساز Linkjoy به منظور فعالیت آزمایشی پش از ثبت نام اولیه، 15 روز اشتراک رایگان برای شما در نظر می‌گیرد ولی پس از اتمام این مدت برای استفاده طولانی از این وبسایت باید حق اشتراک آن را پرداخت نمایید.

از ویژگی‌های بارز این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- قابلیت تحلیل حرفه‌ای فعالیت‌ها در این پلتفرم

2- قابلیت شخصی سازی نمای ظاهری صفحه پروفایل

3- امکان گذاشتن هدف‌ برای لینک‌ها

5- لینک ساز Later

از لینک سازهای اینستاگرام پرکاربرد در سطح جهانی لینک ساز Later می‌باشد. در این پلتفرم با ساختن صفحه پروفایل اختصاصی و قرار دادن لینک‌های مختلف در این بخش و براساس آموزش‌های یاد گرفته از این مقاله، می‌توانید فالوورهای خود را برای کلیک کردن لینک‌های دلخواهتان به این صفحه هدایت کنید. برنامه Later تشابه زیادی با نمونه‌های خارجی دیگر دارد. در این پلتفرم نیز چند روز اشتراک رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، پس از اتمام این زمان برای استفاده طولانی از این سرویس باید حق اشتراک آن را پرداخت نمایید.

از مزایای این سرویس می‌توان موارد زیر را نام برد:

1- ارائه سرویس به دو اکانت اینستاگرام توسط این برنامه

2- قابلیت مشاهده آمار دقیق لینک‌ها

کلام آخر

پیج‌های بیزینسی بسیار علاقمند هستند که فالوورهای پیج خود را به سوی کسب و کار آنلاین خود برای افزایش درآمد از این طریق سوق دهند. برای انجام این کار شما نیازمند رفع محدودیت‌های موجود در اینستاگرام برای گذاشتن لینک در بیو می‌باشید، لینک سازهای اینستاگرام یکی از ابزارهای پرکاربرد و اصلی برای انجام این امر می‌باشند.

در این مقاله ما تمام تلاش خود را کردیم که این برنامه و قابلیت را به طور کامل برای شما معرفی کنیم. همچنین برترین لینک سازهای اینستاگرام داخلی و خارجی را برای قرار دادن لینک‌هایتان به منظور تبلیغ بیشتر کسب و کارتان معرفی کردیم.

ارسال نظرات

امید داریم که مطالب توضیح داده شده در این مقاله برای شما سودمند بوده باشد. به طور یقین برنامه‌های دیگری در ارتباط با لینک ساز اینستاگرام در وب موجود می‌باشد که احتمالا مزایای بیشتر از نمونه‌های معرفی شده در مقاله را دارا می‌باشد. چنانچه از روش استفاده از این برنامه‌ها اطلاع دارید در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. از همراهی شما در این مقاله بسیار سپاسگذار و خرسندیم.

بیتا دانش‌پرور

بیتا دانش پرور هستم، فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب. علیرغم رشته تحصیلیم همیشه علاقمند به نوشتن و بررسی مطالب موجود در سایت‌های مختلف بودم و همین علاقه باعث شد از سال ۱۳۹۹ با یادگیری تکنیک‌های تولید محتوا، کارم رو به عنوان محتوانویس در سایت‌های مختلفی مثل اینسوشی پیش بگیرم و درباره موضوعات مختلفی بنویسم. با تمام علاقه‌ای که به تولید محتوا دارم همیشه سعی میکنم مطلب جامع و مفیدی درباره هر موضوعی رو ارائه بدم و خیلی خوشحالم که در حال حاضر به عنوان محتوانویس سایت اینسوشی فعالیت دارم و می‌تونم مطالب جدیدی رو در زمینه انواع شبکه های اجتماعی با شما به اشتراک بذارم.

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت اینسوشی

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد، تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0